Szczere wyznanie księcia Williama na temat syna. To zabolało księcia Harry'ego

Ostatnie słowa księcia Williama, w których opowiedział o pasji księcia George'a, mogły zaboleć księcia Harry'ego. Z jakiego powodu?

Książę William jest obecnie członkiem rodziny królewskiej, na którego spadło najwięcej obowiązków w związku z chorobą jego żony księżnej Kate oraz ojca - króla Karola III. Przypominamy, że u obojga zdiagnozowano nowotwór. W ostatnim czasie podczas meczu towarzyszył mu dziesięcioletni syn, który jest też następcą tronu. Podczas jednego z wydarzeń ojciec poruszył też temat przyszłości księcia George'a. Te słowa mogą dotknąć księcia Harry'ego.

Zobacz wideo Bohosiewicz krytykuje księcia Harry'ego. Ależ słowa

Książę William o synu. "To przypomni Harry'emu o wszystkim, czego mu brakuje"

Książę Harry odkąd przestał pełnić obowiązki jako członek rodziny królewskiej i wyprowadził się z Meghan Markle do Stanów Zjednoczonych, ma ograniczony kontakt z bliskimi. Pojawia się w Wielkiej Brytanii tylko przy okazji bardzo ważnych uroczystości, jak np. koronacja ojca. W ostatnim czasie był w Londynie w ramach obchodów dziesięciolecia Invictus Games, ale nawet wtedy nie spotkał się z królem.

William podczas ostatniego przyjęcia w ogrodzie Pałacu Buckingham poruszył temat syna. Pasją księcia George'a są samoloty. Książę Walii powiedział, że dziesięciolatek chciałby odwiedzić bazę Królewskich Sił Powietrznych i wiele na to wskazuje, że sam będzie pilotem. Warto wspomnieć, że książę William w młodości pracował jako pilot poszukiwawczo-ratowniczy w Royal Air Force. Królewski autor i ekspert Tom Quinn uważa, że to wyznanie szczególnie zaboli księcia Harry'ego, który również pasjonuje się lotnictwem. Służył też jako pilot helikoptera Apache podczas misji w Afganistanie. Te słowa przypominają mu "o wszystkim, czego mu brakuje", bo obecnie nie ma kontaktu z bratankiem.

Wskazówki Williama, że jego syn George może pójść w jego ślady i zostać pilotem, z pewnością przypomną Harry'emu o wszystkim, czego mu brakuje. W końcu Harry sam był pilotem helikoptera i bardzo chciałby zabawiać swojego bratanka opowieściami o tym, jak było w powietrzu

- mówi Tom Quinn w rozmowie z mirror.co.uk. Zdjęcia księcia Harry'go i księcia George'a znajdziecie w galerii na górze strony.

Zaskakująca decyzja rodziny królewskiej. Chodzi o księcia Harry'ego

W 2016 roku ówczesny sekretarz ds. komunikacji Pałacu Kensington wystosował publiczne oświadczenie dotyczące krzywdzących komentarzy na temat Meghan Markle, która była gwiazdą "W garniturach". Co ciekawe, niedawno jego treść, zlecona przez księcia Harry'ego, została usunięta ze strony royal.uk. Według amerykańskiego "Newsweeka" rodzina królewska prawdopodobnie wyczyściła swoje archiwa w grudniu 2023 roku i dlatego link do strony nie działa.

Myślisz, że książę William i książę Harry się pogodzą?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.