Ta wieść rozwścieczy księcia Harry'ego. Rodzina królewska podjęła szokującą decyzję

Konflikt księcia Harry'ego z rodziną przybiera na sile. Nowe fakty są zaskakujące. Chodzi o stare oświadczenie.

Relacje księcia Harry'ego z rodziną nie należą do najlepszych. W 2020 roku brat księcia Williama przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych z Meghan Markle. Od tego czasu bardzo rzadko odwiedza ojczyznę. Ostatnio jednak pojawił się w Wielkiej Brytanii z okazji dzięsięciolecia Igrzysk Niezwyciężonych.  Nie mógł jednak liczyć na spotkanie z bliskimi. Schorowany król Karol III nie znalazł dla niego czasu. "Książę oczywiście rozumie niemożność przełożenia zobowiązań ojca i ma nadzieję, że wkrótce się z nim spotka" - przekazał rzecznik męża Meghan Markle. Po nowych informacjach konflikt księcia Harry'ego z rodziną może się zaognić. 

Zobacz wideo Brytyjczycy komentują zachowanie Meghan i Harry'ego

Rodzina królewska odcina się od księcia Harry'ego? Chodzi o oświadczenie

W 2016 roku książę Harry zlecił ówczesnemu sekretarzowi ds. komunikacji Pałacu Kensington, aby wystosował publiczne oświadczenie. Poruszono temat szkodliwych komentarzy na temat gwiazdy "W garniturach". "Jego dziewczyna, Meghan Markle, stała się ofiarą fali znęcania się i molestowania" - czytaliśmy. Oświadczenie przez kilka lat widniało na stronie royal.uk, która służy rodzinie królewskiej do przekazywania ważnych informacji. Często publikowane są na niej oficjalne komunikaty.

Niedawno "Newsweek" przekazał, że oświadczenie nie jest już dostępne, a link "przestał działać". Według amerykańskiego tygodnika rodzina królewska prawdopodobnie wyczyściła swoje archiwa w grudniu 2023 roku i skasowała stronę. Myślicie, że ta informacja pogorszy relację księcia Harry'ego z rodziną? Dajcie znać w sondażu na dole strony. 

 

Książę Harry czeka na przeprosiny ojca? Ekspert nie ma wątpliwości

Niedawno książę Harry i Meghan Markle wybrali się do Nigerii. Zdjęcia z podróży Sussexów znajdziecie w galerii na górze strony. Biograf królewski ocenił, jak zachowywał się syn monarchy Karola III. "Harry i Meghan uważają swoją ostatnią podróż do Nigerii za ogromny sukces, ale dla Harry'ego każdy sukces jest kolejnym rodzajem porażki, kiedy jego rodzina nie docenia jego wysiłków i stanowczo odmawia przeprosin za wszystko, co wydarzyło się w przeszłości" - ocenił Tom Quinn dla "The Mirror". ZOBACZ TEŻ: Meghan Markle ma głowę do interesów. Nieźle sobie liczy za jeden produkt. Zobaczcie, ile chce dolarów

Czy wieści o oświadczeniu będą bolesne dla księcia Harry'ego?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.