Książę William zabrał syna na mecz. Są jak dwie krople wody! Uwagę zwraca zachowanie George'a

Książę William i książę George mieli okazję połączyć królewskie obowiązki z odrobiną przyjemności. Wybrali się na mecz i sfotografowano ich razem na trybunach. Od razu zwrócono uwagę na ich niezwykłe podobieństwo.

Sytuacja w brytyjskiej rodzinie królewskiej jest wyjątkowo trudna. Z nowotworem mierzy się nie tylko król Wielkiej Brytanii Karol III, ale także jego synowa, księżna Kate. Żona księcia Williama w nagraniu, na którym wyznała, że choruje, poinformowała, że musiała poddać się chemioterapii. - Operacja zakończyła się sukcesem. Jednak badania przeprowadzone po operacji wykazały obecność nowotworu. Dlatego też mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej, której leczenie jest obecnie na wczesnym etapie - powiedziała. Księżna Kate wspomniała także o swoim dzieciach. Wyznała, że potrzebowała czasu, aby dojść do siebie i wyjaśnić im, co się stało. Złożyła im także obietnicę. - Zapewniłam moje dzieci, że wszystko będzie dobrze. Powiem tak, jak powiedziałam im: czuję się dobrze i każdego dnia staję się silniejsza. Koncentruję się na rzeczach, które pomagają mi wyzdrowieć: na moim umyśle, ciele i duchu - powiedziała. Trudno nawet wyobrazić sobie, co w tak trudnej sytuacji przeżywają dzieci. Książę William postanowił zapewnić synowi jakąś rozrywkę i zabrał go na mecz. Kadry ojca i syna siedzących na trybunach już obiegły internet.

Zobacz wideo Brytyjska rodzina królewska na małym i dużym ekranie. Dlaczego przyciąga aż taką uwagę?

Książę William zabrał syna na mecz. Na trybunach pojawili się w takich samych strojach

Książę William postanowił spędzić trochę czasu ze swoim najstarszym synem i zabrał go na mecz. Nie od dziś wiadomo, że książę Walii jest wielkim fanem piłki nożnej. Tym razem przyszli królowie Wielkiej Brytanii wybrali się na finał pucharu Anglii. Tego dnia Manchester United zmierzył się z Manchester City, wygrywając 2:1. Książę William i książę George pojawili się na trybunach w granatowych garniturach i takich samych krawatach w paski. Mieli okazję nie tylko spędzić razem czas, ale także wypełnić kilka królewskich obowiązków. Po meczu książę William uścisnął dłonie zwycięzcom i wręczył im puchar. W komentarzach w sieci natychmiast zauważono niezwykłe podobieństwo ojca i syna. Są do siebie niezwykle podobni. Książę George ma zaledwie dziesięć lat, a jest już bardzo dojrzały i zdyscyplinowany. "Księżna "Kate i książę William zasługują na oklaski. Wychowali wspaniałego człowieka" - czytamy w komentarzach internautów. Jak sądzicie, są do siebie podobni? Zdjęcie księcia Williama i księcia George z meczu piłki nożnej znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Kiedy księżna Kate wrócił do życia publicznego? Wieści są mało optymistyczne

Brytyjczycy z niecierpliwością czekają na powrót księżnej Kate do pełnienia publicznych obowiązków. Kiedy może to nastąpić? Jak donoszą zagraniczne tabloidy, nie prędko. Według informatora Page Six kalendarz księżnej Kate w ciągu najbliższych miesięcy nie ma zaplanowanych żadnych wydarzeń, a biorąc pod uwagę, że wszelkie przedsięwzięcia z udziałem członków rodziny królewskiej są organizowane ze sporym wyprzedzeniem, to raczej nie prędko się to zmieni. Przyjaciel księżnej Kate w rozmowie z tabloidem powiedział, że teraz priorytetem dla księżnej jest skupienie się tylko i wyłącznie na zdrowiu i ograniczenie wszelkich stresów do minimum. Więcej o planach księżnej Kate na najbliższą przyszłość przeczytasz tutaj.

Czy twoim zdaniem książę William i książę George są do siebie podobni?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.