Książę Harry obrażony na króla Karola. Czeka na przeprosiny

Dramy po wizycie księcia Harry'ego i Meghan Markle w Nigerii ciąg dalszy. Tym razem syn króla Karola III ma być wściekły na swojego ojca i oczekiwać na przeprosiny.

Echa po wizycie Meghan Markle i księcia Harry'ego w Nigerii nie milkną. Przypomnijmy, że para przyleciała na początku maja do afrykańskiego kraju na zaproszenie Szefa Sztabu Obrony z okazji dziesiątej rocznicy igrzysk Invictus Games. Była to ich pierwsza oficjalna podróż po rezygnacji z książęcych obowiązków, co wywołało niemałe zamieszane w mediach. Mówiono, że król Karol III nie był zadowolony, że wizyta pary wyglądała tak, jakby była oficjalną wizytą książęcej pary, która wciąż pełni swoje funkcje.

Zobacz wideo Co Brytyjczycy sądzą o nowej królowej Camilli oraz o zachowaniu Meghan i Harry'ego? [SONDA]

Książę Harry wściekły na króla Karola III. Chodzi o wizytę w Nigerii

Tom Quinn to częsty komentator poczynań rodziny królewskiej. Jak ocenił w portalu The Mirror, książę Harry ma mieć mieszane uczucia wobec ostatniej wizyty pary w Nigerii. Syn króla Karola III ma być niezadowolony z tego, że jego rodzina wciąż kręci nosem na każde jego działanie. "Harry i Meghan uważają swoją ostatnią podróż do Nigerii za ogromny sukces, ale dla Harry'ego każdy sukces jest kolejnym rodzajem porażki, kiedy jego rodzina nie docenia jego wysiłków i stanowczo odmawia przeprosin za wszystko, co wydarzyło się w przeszłości" - ocenił Quinn. Ekspert twierdzi także, że na zdjęciach z Nigerii ewidentnie widać smutek na twarzy "royalsa".

W Nigerii, nawet gdy Meghan Markle była u jego boku i regularnie trzymała go za rękę, na jego twarzy było widać gorycz

- twierdzi Tom Quinn.

Książę Harry wściekły, a Meghan Markle zmiażdżona przez pierwszą damę Nigerii? 

Szerokim echem odbiła się wypowiedź pierwszej damy Nigerii, która w jednym ze swoich przemówień napomknęła o wizycie Meghan Markle w kraju. Oluremi Tinubu wystąpiła podczas wydarzenia świętującego osiągnięcia kobiet w Nigerii i pouczyła tamtejszą młodzieży, aby nie oglądała się na wzorce z kultury Pierwszego Świata. W którymś momencie wypaliła zdanie o Meghan Markle. - Dlaczego Meghan przyleciała tutaj do Afryki?- zapytała retorycznie ze sceny. To pytanie zostało odebrane dwuznacznie. Jedni twierdzą, że dała prztyczka w nos Markle, a drudzy, że chciała podkreślić, jak interesującym krajem jest Nigeria.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.