Urodzinowe zdjęcia księcia Louisa mają jedną, wspólną cechę. To coś bardzo charakterystycznego

23 kwietnia brytyjska rodzina królewska świętowała urodziny księcia Louisa. To najmłodszy syn księcia Williama i księżnej Kate. Jego wszystkie urodzinowe kadry mają jedną, wspólną cechę.

23 kwietnia swoje szóste urodziny świętował najmłodszy z dzieci księcia i księżnej Walii - Louis. Książę jest czwartą osobą w kolejce do brytyjskiego tronu. Wyprzedzają go ojciec, starszy brat George i siostra Charlotte. Z tej okazji, jak co roku, rodzice udostępnili jego nowe zdjęcie. Pomiędzy corocznymi fotografiami jest jednak sporo podobieństwa.

Zobacz wideo Co Joanna Horodyńska sądzi o stylu księżnej Kate?

Udostępniono ujęcie z księciem Louisem. Jego zdjęcia mają jedną, charakterystyczną cechę 

Tegoroczna fotografia z okazji urodzin najmłodszego z dzieci Kate i Williama, przedstawia Louisa uśmiechniętego od ucha do ucha, który pozuje na zewnątrz. Zdjęcie wykonała jego mama, księżna Kate. To kolejne ujęcie, które pasuje do wcześniejszych, urodzinowych kadrów, gdyż one również były robione na świeżym powietrzu. Jest jednak jeszcze jedna rzecz, która je łączy.

Z pewnością czujne około wiernych fanów rodziny królewskiej zauważyło pewien szczegół. Wszystkie zdjęcia przedstawiają Louisa w koszuli. Na fotografii z okazji pierwszych urodzin Louis pozuje w czerwonym swetrze i wystającym spod niego okrągłym kołnierzu od koszuli. Na drugie urodziny Louis miał koszulę w niebiesko-białą kratę, a na trzecie był ubrany w te same kolory, a koszula miała wzór w paski. Na czwarte urodziny książę miał na sobie szary sweter w gwiazdki i można było zauważyć wystający kołnierzyk od koszuli w kratę. Gdy Louis skończył pięć lat założył wzorzysty sweter i koszulę w bardzo podobny wzór, co rok wcześniej. Z okazji szóstych urodzin można dostrzec jeszcze jedno. Tym razem nie pojawił się w swetrze, a książę miał na sobie wyłącznie koszulę. To "spadek" po starszym bracie, który miał ją na sobie w 2021 roku. George pojawił się wtedy w Sandringham z okazji Dnia Ojca u boku księcia Williama i księżniczki Charlotte. Urodzinowe zdjęcia Louisa znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Księżna Kate wyjawiła, jak trudna była ostatnia ciąża. Szczególnym problemem była jedna dolegliwość

Ciąża to wyzwanie dla ciała. Każda kobieta przechodzi ten stan jednak inaczej. W przypadku księżnej Kate nie obyło się bez problemów. W 2022 roku Middleton gościła na podcaście Giovanny Fletcher i postanowiła opowiedzieć o trudach. - Moje poranne mdłości były naprawdę okropne, w związku z tym nie byłam najszczęśliwszą kobietą, będąc w ciąży. Wiele osób na pewno miało gorzej, ale dla mnie to było wyzwanie. Nie tylko dla mnie, ale także dla bliskich wokół mnie i myślę, że o to chodzi – bycie w ciąży i posiadanie dziecka wpływa na wszystkich w rodzinie - wyznała podczas rozmowy.

Książę William, księżna Kate, księżniczka Charlotte, książę LouisKsiążę William, księżna Kate, księżniczka Charlotte, książę Louis www.instagram.com/princeandprincessofwales/

Do kogo podobny jest Louis?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.