Książę Harry z żoną na meczu polo. Meghan Markle błysnęła brzuchem [ZDJĘCIA]

Książę Harry i Meghan Markle pojawili się ostatnio na meczu polo. W sieci pojawiły się zdjęcia z tego wydarzenia. Gwiazda "W garniturach" postawiła na oryginalną stylizację i nie szczędziła publicznych czułości mężowi.

Książę Harry i Meghan Markle nie mają najlepszych relacji z rodziną królewską. Jakiś czas temu wyjechali z Wielkiej Brytanii i zadomowili się w Stanach Zjednoczonych. Chociaż książę Harry wkrótce ma przybyć do ojczyzny na dziesiątą rocznicę Igrzysk Niezwyciężonych, to jego żona nie planuje mu towarzyszyć. - Jestem zdania, że Meghan już nigdy więcej nie postawi stopy w Wielkiej Brytanii. Nie sądzę, że pragnie mieć jakiekolwiek powiązania z tym krajem - mówił dla "The Sun" Charles Rae, ekspert ds. rodziny królewskiej. Książę Harry i jego żona brylują w Stanach Zjednoczonych. Ostatnio pojawili się na meczu polo.

Zobacz wideo Co za tłum. Tutaj pojawili się księżna Kate i książę William

Książę Harry i Meghan Harry na meczu. Czułości nie brakowało

Przed księciem Harrym i Meghan Markle bardzo intensywny czas. Sussexowie kontynuują współpracę z Netfliksem. Za jakiś czas na tej platformie ukażą się dwie produkcje z ich udziałem. Jedna z nich będzie dotyczyła gry w polo, czyli ogromnej pasji księcia Harry'ego. Wygląda na to, że prace nad nowym projektem syna króla Karola III już się rozpoczęły.

Brat księcia Williama pojawił się ostatnio na meczu polo w Miami. Towarzyszyła mu ukochana. Książę Harry wziął udział w charytatywnych zawodach Royal Salute Polo Challenge. Wszystkiemu przyglądały się kamery, więc prawdopodobnie fragmenty z tego wydarzenia ukażą się w nowym projekcie syna monarchy. Mecz zakończył się pomyślnie dla księcia Harry'ego. Puchar wręczyła mu Meghan Markle, która zaprezentowała się w białej sukience z wycięciem na brzuchu. Gwiazda "W garniturach" obdarzyła męża namiętnym pocałunkiem. Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii na górze strony. 

 

Książę Harry i Meghan Markle zareagowali na diagnozę księżnej Kate. Napisali oświadczenie

Książę Harry i Meghan Markle bawią się w najlepsze w Miami, a rodzina królewska przechodzi trudne chwile. Wygląda na to, że nawet diagnoza Middleton i monarchy Karola III nie potrafiła ich zjednoczyć. Prawdopodobnie Sussexowie dowiedzieli się o chorobie księżnej Kate z mediów. Napisali wtedy krótkie oświadczenie dla "Variety". "Życzymy Kate i jej rodzinie ukojenia oraz powrotu do zdrowia. Mamy nadzieję, że będą mogli przeżyć ten czas prywatnie i w pokoju" – czytaliśmy. Podobno książę William bardzo wymownie zareagował na ich życzenia. Jego krótka odpowiedź miała zostać przygotowana przez Pałac. ZOBACZ TEŻ: Tak Meghan Markle wyglądała, nim stała się sławna i bogata. Spójrzcie na zęby. Jest efekt wow! [ZDJĘCIA]

Książę Harry i Meghan MarkleKsiążę Harry i Meghan Markle Fot. REUTERS/Marco Bello

Czy sądzisz, że książę Harry pogodzi się z rodziną?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.