Księżna Kate wysłała pewien sygnał podczas oświadczenia? Mało kto zauważył jej tajemniczy gest

Księżna Kate niedawno wydała oświadczenie na temat swojego zdrowia. Wypowiedź żony księcia Williama była wielokrotnie analizowana przez specjalistów. Ten gest mógł zostać pominięty.

Na początku stycznia 2024 roku księżna Kate przeszła operację jamy brzusznej. Niedługo później ukochana księcia Williama zniknęła, a fani zaczęli się niepokoić. Prawda okazała się bolesna. - Badania po operacji wykazały obecność nowotworu. Moi lekarze zdecydowali, że powinnam poddać się profilaktycznej chemioterapii i obecnie jestem na wczesnym etapie leczenia - zdradziła Kate w oświadczeniu, które wydała kilka miesięcy po zabiegu. Według pewnej ekspertki, nagranie księżnej miało pewne przesłanie. Wielu odbiorców mogło pominąć ten gest.

Zobacz wideo

Specjaliści zwrócili uwagę na pewien gest księżnej Kate podczas oświadczenia. O co chodziło?

Zachowanie księżnej Kate na słynnym oświadczeniu z 22 marca zostało wielokrotnie przeanalizowane. Specjaliści zwracali uwagę na mowę, ruchy czy słowa ukochanej księcia Williama. Jej wypowiedź na temat nowotworu wstrząsnęła światem. To jednak nie wszystko. Ekspertka z portalu The Mail on Sunday stwierdziła, że kobieta chciała przekazać pewną wiadomość odbiorcom. Zwróciła uwagę na ubranie Kate. Dodała, że swoim zwyczajnym wyglądem księżna zyskała na wiarygodności i skróciła dystans. - Wybierając ten codzienny wygląd, księżna przypominała narodowi, że jest nie tylko "nasza", ale także "ich". Jest prywatną osobą, dla której priorytetem są mąż, dzieci, rodzice i rodzeństwo. Szczególnie, dopóki nie wróci do zdrowia - podkreśliła Sarah Oliver.

Podkreślała fakt, że rak nie szanuje jej uprzywilejowanego życia. I prosiła nas o zrozumienie, którego potrzebuje, aby walczyć z nim w prywatności

- mówiła ekspertka w wywiadzie. Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony.

Księżna KateKsiężna Kate Fot. REUTERS/BBC Studios

Ekspert od mowy ciała przeanalizował oświadczenie księżnej Kate. Mówił o wiarygodności

Wiele osób wypowiedziało się na temat oświadczenia księżnej Kate. Mirosław Oczkoś, ekspert od mowy ciała, w rozmowie z Plotkiem ocenił zachowanie ukochanej Williama. Wyznał, że jego zdaniem uśmiech nie działa pozytywnie na odbiór. Emocje księżnej są raczej negatywne. - To wszystko jest autentyczne, nie widać niczego, że jest zagrane, zapewne przeszła długą drogę, by nagrać to wideo, co widać po postawie ciała, która jest zamknięta. Jest dużo tekstów o rodzinie, o mężu i tutaj widać, że oni ją wspierają, ale raczej jest to dla wszystkich, łącznie z nią, przeżycie ciężkie i przede wszystkim smutne - stwierdził ekspert w wywiadzie. Dalszą część wypowiedzi specjalisty od mowy ciała znajdziecie TUTAJZOBACZ TEŻ: Sarah Ferguson przerwała milczenie w sprawie choroby księżnej Kate. Jest pełna podziwu. "Wszyscy się modlą"

Księżna Kate w wywiadzieKsiężna Kate w wywiadzie https://www.youtube.com/watch?v=nWyp1sFkZ4A

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.