Książę George pokłócił się z kolegami w szkole. Zmiażdżył ich prawdą na swój temat

Książę George to syn księżnej Kate i księcia Williama. W tym roku będzie obchodził dziesiąte urodziny. Mimo młodego wieku, książę George wie, co powiedzieć w trudnych sytuacjach. Przekonajcie się sami.

Książę George jest oczywiście w kolejce do objęcia tronu zaraz po swoim ojcu. Książę William, jak się okazuje, już prowadzi rozmowy z synem na ten temat. Razem z księżną Kate starają się normalizować kwestię przejęcia królewskich obowiązków przez ich potomków. - W przypadku George'a istnieje poczucie, że priorytetem jest to, aby on i jego rodzeństwo nie byli tym zniechęceni, aby nie było to przerażające. Jest to coś, co rozumieją i to stanie się częścią ich życia. Panuje przekonanie, aby było to tak dyskretne i jak najbardziej normalne - jeśli można to nazwać normalnym - i tak przyjemne, jak to tylko możliwe - tak o tej sprawie mówił królewski ekspert Robert Hardman w rozmowie z "People". Jak na razie nie ma pośpiechu - obecnym królem jest dziadek księcia George'a, więc syn księżnej Kate i księcia Williama musi jeszcze trochę poczekać. Wie, kto ma pierwszeństwo do objęcia tronu, co wybrzmiało w jego kłótni z rówieśnikiem.

Zobacz wideo To on jest księciem Harrym polskiego lektorstwa

Książę George "zgasił" kolegę. Wspomniał o pochodzeniu

Syn księżnej Kate i księcia Williama sprawia wrażenie pewnego siebie młodzieńca, który doskonale zdaje sobie sprawę, w jakiej rodzinie przyszedł na świat. Od najmłodszych lat uczestniczy w uroczystościach z udziałem royalsów, wskutek czego rośnie w nim między innymi poczucie obowiązku. Podczas jednej z kłótni w szkole, książę George postanowił przytoczyć argument nie do podważenia. Opowiedziała o tym Katie Nicholl, autorka "The New Royals"

George rozumie, że pewnego dnia jego ojciec stanie się królem. Gdy pewnego razu pokłócił się z kolegami w szkole, pokonał ich jednym tekstem: 'Mój ojciec będzie królem, więc lepiej uważajcie'

- przytacza znana dziennikarka.

Książę George i incydent w szkoleKsiążę George i incydent w szkole https://www.youtube.com/watch?v=k5-5vggznew

Książę George od najmłodszych lat interesuje się obowiązkami królewskimi

Syn znanego duetu wielokrotnie wykazał się chęcią pogłębienia wiedzy dotyczącej jego przyszłych zadań. Robert Hardman wspomniał w "People", że książę George omawia z rodzicami wiele kwestii, jak na przykład tę związaną z umieszczeniem go na oficjalnej stronie rodziny królewskiej. - Zanim w ogóle trafił na stronę koronacyjną, William i Kate chcieli go zapytać, czy czuje się z tym komfortowo, ponieważ był najmłodszy. Okazało się, że był chętny - mówi ekspert. Po zdjęcia zapraszamy do galerii.

Książę George we wczesnym dzieciństwieKsiążę George we wczesnym dzieciństwie https://www.youtube.com/watch?v=7q7eqW87Y50

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.