Rose Hanbury nazywana jest "drugą Camillą". Od lat plotkuje się o niej i księciu Williamie

Co jakiś czas w mediach pojawiają się plotki na temat rzekomego romansu księcia Williama. Następca brytyjskiego tronu łączony jest z przyjaciółką księżnej Kate, Rose Hanbury. Kim jest kobieta nazywana "drugą Camillą"?

Księżna Kate zmaga się ostatnio z problemami zdrowotnymi. Wokół stanu księżnej narosło mnóstwo spekulacji. Nie milkną także pogłoski na temat rzekomego romansu księcia Williama z najbliższą przyjaciółką księżnej Kate - Rose Hanbury. Kim jest bohaterka skandalicznych plotek?

Zobacz wideo Jak mieszkają księżna Kate i książę William?

Rose Hanbury nazywana jest "drugą Camillą". Zagrozi małżeństwu księcia Williama?

Plotki o rzekomym romansie księcia Williama i Rose Hanbury pojawiają się od dłuższego czasu. Oliwy do ognia dodał też książę Harry, który w swojej autobiografii co nieco zasugerował. "Pod koniec kwietnia 2019 r., na kilka dni przed tym, jak Meg miała urodzić, zadzwonił Willy. Coś się stało między nim a papą i Camillą. Nie mogłem połączyć kropek, mówił zbyt szybko i był zdecydowanie za bardzo zdenerwowany. Wręcz wściekły. Zrozumiałem, że ludzie ojca i macochy "wypuścili" historię o nim, Kate i dzieciach, a on nie zamierzał dłużej tego znosić. Daj im palec, wezmą całą rękę. Zrobili to po raz ostatni" - czytamy w książce "Ten drugi". Rose Hanbury, która ma być rzekomą kochanką księcia Williama, od lat nie stroni od skandali. Violet Naylor-Leyland opisuje w swojej publikacji "Rare Birds True Style" wczesną młodość arystokratki. Okazuje się, że rodzina Hanbury była bardzo wyzwolona.

Matka zamieniła piwnicę w klub nocny, malując całe miejsce i wieszając na ścianach marokańskie lampiony (...) Czułam się trochę jak w melinie opiumowej - wspomina na łamach książki Rose.

W przeszłości rzekoma kochanka pracowała jako modelka. Nie porzuciła wówczas imprezowego życia. Zdarzało jej bawić w towarzystwie znanych osób. W sieci krążą zdjęcia Rose, która pozuje w towarzystwie Tony’ego Blaira, byłego premiera Wielkiej Brytanii. Na fotografii arystokratka ma na sobie jedynie różowe bikini.

Książę WilliamKsiążę William Fot. REUTERS/Hollie Adams

Kontrowersje wokół małżeństwa. Plotki na temat romansu

W 2009 roku 25-letnia Rose poślubiła dużo starszego markiza, Davida Cholmondeleya. Nie obyło się wówczas bez skandalu. Ślub odbył się bowiem zaledwie dwa dni po zaręczynach. Wszystko ze względu na nie dający się już ukryć brzuch modelki, która była wówczas w ciąży z bliźniętami, Alexandrem i Oliverem. Na kolejną pociechę małżonkowie musieli poczekać niemal dekadę. Kiedy Iris przyszła na świat, zaczęto natomiast spekulować, że jest ona owocem romansu Rose z księciem Williamem. Rodzina królewska konsekwentnie milczy jednak na temat rzekomej zażyłości między następcą tronu a przyjaciółką żony. Hanbury nadal pojawia się też na oficjalnych uroczystościach. Arystokratka mieszka wraz z rodziną w Houghton Hall w Norfolk. Rezydencja położona jest niedaleko posiadłości Anmer Hall, należącej do księcia Williama i księżnej Kate.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.