Salma Hayek pokazała niepublikowane zdjęcia. Tak 15 lat temu wyglądała na swoim ślubie

Salma Hayek postanowiła zaskoczyć swoich fanów i udostępniła kilka ujęć ze swojego ślubu. Jak aktorka wyglądała 15 lat temu?

Salma Hayek pochodzi z Meksyku. Jest jedną z najbardziej charakterystycznych aktorek Hollywood, którą widzowie uwielbiają. Dla wielu to niezapomniana Carolina z "Desperado". Gwiazda postanowiła podzielić się z fanami niepublikowanymi wcześniej zdjęciami ze ślubu. Jak 15 lat temu wyglądała aktorka? 

Zobacz wideo Kaczorowska miała na ślubie tajemniczą sytuację

Salma Hayek 15 lat temu. Aktorka podzieliła się ujęciami ze ślubu 

Gwiazda filmowa postanowiła podzielić się z fanami kilkoma ujęciami z dnia, gdy zdecydowała się na ślub ze swoim wybrankiem, miliarderem François-Henrim Pinaultem, z którym pozostaje w związku od 2006 roku. Para stanęła na ślubnym kobiercu w Walentynki 2009 roku w Paryżu, choć wiedziała o tym tylko najbliższa rodzina i przyjaciele. Do ponownej ceremonii doszło 25 kwietnia tego samego roku, a na weselu pojawili się, m.in. Edward Norton czy Antonio Banderas. Z okazji 15-lecia małżeństwa, Salma Hayek zdecydowała się podzielić kilkoma zdjęciami ze ślubu. Fotografie znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Nie ma słów, by wyjaśnić, jakim błogosławieństwem jest znalezienienie bratniej duszy. Dla wszystkich, którzy ją znaleźli, nigdy nie bierzcie tego za pewnik. Dla wszystkich, którzy tego nie zrobili, nigdy się nie poddawajcie #tbt [Throwback Thursday (powrót wspomnień) - przyp. red.], do jednego z najlepszych dni w moim życiu

- napisała w poście na Instagramie. Konto aktorki obserwuje prawie 30 milionów użytkowników.

Zdjęcia ślubne Salmy Hayek zrobiły furorę. Znane aktorki zachwycone. Fani również 

57-letnia gwiazda odtajniła niepublikowane ujęcia ślubne, a fani oszaleli na ich punkcie. Post skomentowali również inni aktorzy. Jessica Alba, która napisała: "Sposób w jaki patrzy na ciebie, a ty na niego", dodając emotikony serc, Viola Davis oceniła krótko: "Perfekcyjnie", a Lindsay Lohan zasypała post serduszkami. Fani również wyrazili zachwyt. "On jest szczęściarzem, cieszę się, że jesteście razem szczęśliwi", "Ta miłość w twoi oczach", "Jesteś przepiękna!", "Wszystkie najlepszego z okazji rocznicy!" - czytamy pod wpisem. 

Salma Hayek we fryzurze, o której chcielibyśmy zapomnieć. Okazuje się, że teraz będzie hitem jesieniSalma Hayek we fryzurze, o której chcielibyśmy zapomnieć. Okazuje się, że teraz będzie hitem jesieni instagram.com / @salmahayek

Która z wymienionych jest najlepszą aktorką?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.