Nie żyje Debra Byrd z "American Idol". Jennifer Hudson żegnała ją ze łzami w oczach. "Złamane serce"

Debra Byrd nie żyje. Amerykańska wokalistka zmarła w wieku 72 lat. Przez lata współpracowała z telewizją i prowadziła popularne programy muzyczne.

Dotarły do nas smutne wieści z zagranicy. Nie żyje Debra Byrd piosenkarka i profesjonalistka muzyczna, która przez wiele lat występowała jako trener wokalu w popularnych programach telewizyjnych takich jak "American Idol" czy "The Voice". Debra Byrd zmarła we wtorek 5 marca w Los Angeles. Miała 72 lata.

Zobacz wideo Małgorzata Werner o ostatnich chwilach ojca

Debra Byrd nie żyje. Pożegnano ją w pięknych słowach

Jak do tej pory nie ujawniono przyczyny zgonu Derby Byrd. Informację o śmierci artystki przekazał Bary Manilow, z którym ta miała okazję współpracować w latach 70. ubiegłego wieku. "To najsmutniejszy dzień mojego życia. Nie mogę pogodzić się z tym, że Debry nie ma już z nami. Była jedną z moich najbliższych przyjaciółek, jaką kiedykolwiek miałem. Będzie mi ciebie brakować" - napisał na Instagramie. Po czym dodał: Nie będzie przesadą, gdy napiszę, że dla uczestników nie było lepszej mentorki i trenerki wokalnej w 'Idolu' niż Debra Byrd" - podsumował. Internauci nie kryli poruszenia. Pod opublikowanym postem pojawiło się mnóstwo kondolencji, a także słów wsparcia dla najbliższych. "Jedna z najsłodszych, najmilszych, najwspanialszych kobiet, jakie kiedykolwiek spotkałem", "Tak bardzo mi przykro", "Moje szczere kondolencje. Niech spoczywa w pokoju" - czytamy.

Na X wzruszający post opublikowała także Jennifer Hudson. "Złamane serce po śmierci Debry Byrd, trenerki wokalnej programu 'American Idol'. Od samego początku zachęcała nas i wspierała! Jestem bardzo wdzięczna za wszystko, czego nas nauczyła. Będzie nam jej bardzo brakować, ale jej dziedzictwo żyje dzięki muzyce niezliczonych artystów, na których miała wpływ podczas swojego życia. Spoczywaj w pokoju, Debra" - napisała. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu.

Kim była Debra Byrd?

Debra Byrd była wokalistką, ale też trenerką wokalną. Przez lata współpracowała z telewizją. Oprócz tego miała okazję pojechać w trasę koncertową z Bobem Dylanem, a także Tomem Pettym i jego zespołem Heartbreakers. Jednak jej życie nie było związane jedynie z muzyką. Debra Byrd udzielała się także w filmach. Podkładała głos do drugiej części "Króla lwa". Zaśpiewała także w chórkach do piosenki  "Might River" Mary J. Blige, która była nominowana do Oscara w 2018 roku. Przede wszystkim Debra Byrd kojarzona była za sprawą występów w telewizji. Stacja Fox zatrudniła ją przy produkcji "American Idol", gdzie pojawiała się przez dziesięć sezonów. W formacie miała okazję współpracować m.in. Kelly Clarkson, Fantasią Barrino i Jennifer Hudson. Była również nauczycielką i konsultantką przy programie "The Voice". ZOBACZ TEŻ: Luke Perry zmarł nagle w szpitalu. Jest nowy trop w sprawie.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.