"Mask Singer". Joanna Trzepiecińska zażartowała z Anny Lewandowskiej. Trafna uwaga!

Show "Mask Singer" zadebiutowało na szklanych ekranach w sobotę 5 marca 2022 roku. Pierwszy odcinek wzbudził w widzach wiele emocji - nie tylko za sprawą wymyślnych strojów uczestników, ale także z powodu kontrowersyjnych żartów jurorów.

Więcej informacji ze świata gwiazd znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl.

5 marca 2022 roku mogliśmy obejrzeć pierwszy odcinek show telewizyjnego TVN-u - "Mask Singer". W tym odcinku pojawiły się gwiazdy, które były przebrane za: Słońce, Potwora, Kota, Prysznic, Różę i Tort. Pod starannie przygotowanymi kostiumami ukrywały swoją tożsamość gwiazdy show-biznesu, które tylko podczas występów scenicznych używały prawdziwych głosów. Ich tożsamość starało się odgadnąć jury w składzie: Joanna Trzepiecińska, Kuba Wojewódzki, Julia Kamińska i Kacper Ruciński. Nie obyło się bez dziwnych żartów.

Zobacz wideo Kuba Wojewódzki miał wiele konfliktów z gwiazdami. Oto niektóre z nich

Kuba WojewódzkiKuba Wojewódzki często miał zajęte serce. Z kim był związany król TVN-u?

Żarty z Ordo Iuris i popularnego polskiego antyszczepionkowca

Jako pierwsi na scenie wystąpili Słońce i Monster. Po występie uczestniczki w kostiumie Słońca, która zaśpiewała piosenkę "Material Girl", jurorzy starali się odgadnąć jej tożsamość. Julia Kamińska uważała, że osoba, która zaprezentowała się na scenie, potrafi dobrze śpiewać i jest artystką sceniczną. Postawiła na Nataszę Urbańską. Joanna Trzepiecińska i Kacper Ruciński byli pewni, że pod kostiumem ukrywa się Doda. Za to Kuba Wojewódzki, mimo że wiedział o braku umiejętności wokalnych Anny Muchy, to jednak postanowił postawić na aktorkę. W pewnym momencie padło pytanie o to, czy zawodnik się szczepi, na co  odparł, że "jest słońcem i nie musi się szczepić". Julia Kamińska nie miała już wtedy złudzeń i postanowiła zabawnie powiedzieć, że jest to Iwan Komarenko.

Zobacz też: "Stop celebrytyzacji pseudonauki". Eksperci ruszają z akcją. Chcą walczyć z bzdurami, które opowiadają "gwiazdy"

 

Później w stroju Monstera wystąpił uczestnik, który zaśpiewał hit "Sex bomb". Tuż po występie Julia Kamińska nie zamierzała się ugryźć w język i ironicznie skomentowała:

Nie będzie to osoba, która nie boi się mówić o swojej seksualności, czyli na pewno nikt z Ordo Iuris.

Przez tęczowe przebranie stwierdziła, że może to być Andrzej Piaseczny, który rok temu zdecydował się na coming-out i powiedział publicznie, że jest gejem.

Hanna Lis, Małgorzata KożuchowskaHanna Lis o sytuacji na Ukrainie. Inne gwiazdy też zabrały głos

Sporym poczuciem humoru wykazała się Joanna Trzepiecińska. Kiedy obstawa przyszła po jednego z uczestników, by zaprowadzić go za kulisy, aktorka stwierdziła, że być może jest to Anna Lewandowska, która na co dzień też pewnie może liczyć na pomoc prywatnych ochroniarzy.

Wygranym odcinka został Mateusz Banasiuk, który był przebrany za ogromne ciasto. Aktor zaskoczył jury, ponieważ nikt nie przypuszczał, że to on może się kryć pod tym przebraniem. 

Zobacz też: "Mask Singer". Pierwsza osoba zdemaskowana. Kto krył się w kostiumie Tortu?

 

Jak wasze wrażenia? Co myślcie o kąśliwych wypowiedziach jury?

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o: