Kuba Wojewódzki często miał zajęte serce. Anna Mucha, Renata Kaczoruk... A było ich o wiele więcej

Kuba Wojewódzki - zanim został ojcem i związał się z tajemniczą kobietą - miał wiele wybranek. Niektóre z nich należały do świata show-biznesu, inne były osobami prywatnymi. Komu skradł serce król TVN?

Więcej aktualnych informacji na temat życia prywatnego gwiazd przeczytacie na stronie Gazeta.pl

Kuba Wojewódzki od początku kariery w show-biznesie miał łatkę łamacza kobiecych serc. Natalia Lesz, wodzianka Dominika Zasiewska, Sara Faraj, modelka Renata Kaczoruk - to tylko niektóre kobiety, z którymi był łączony król TVN. Lista wszystkich partnerek Kuby Wojewódzkiego jest naprawdę długa...

Zobacz wideo Anna Mucha komentuje autobiografię Wojewódzkiego. Zobacz, jakie ma przemyślenia!

Józef Warchoł Janusz DzięciołUczestnicy "Big Brothera" i "Baru", którzy odeszli w dziwnych okolicznościach

Anna Mucha

Dziennikarz był związany z Anną Muchą, która jest od niego młodsza o 17 lat. Trzeba przyznać, że jak na Kubę Wojewódzkiego była to dość długa relacja, ponieważ para była ze sobą od 2003 do 2007 roku. Mimo że komik lubi krytycznie wypowiadać się na temat różnych gwiazd show-biznesu, to o Annie Musze mówi w dość ciepłych słowach. Aktorka także nie wypowiada się na temat mężczyzny w kąśliwy sposób.

Koncert Michaa MilowiczaKoncert Michaa Milowicza ppodlewski / Podlewski Piotr/KAPiF.pl

$Wojewdzki rozsta si z Ani Much$Wojewdzki rozsta si z Ani Much ppodlewski / Podlewski Piotr/KAPiF.pl

Justyna Ekert 

Wojewódzki od zawsze miał słabość do pięknych aktorek. Kolejną wybranką jego serca była młodziutka aktorka, Justyna Ekert. Dziennikarz zaczął pojawiać się z nią pod koniec 2010 roku. Para wyglądała idealnie na wspólnych zdjęciach. Pierwszy raz pojawili się razem publicznie na premierze "Dzienników" Gombrowicza w Teatrze Imka. Ta relacja trwało jednak bardzo krótko. Podobno powodem zakończenia związku była nowa miłość Ekert.

Justyna EkertJustyna Ekert KAPiF

Seks Polski - premiera w teatrze BuffoSeks Polski - premiera w teatrze Buffo kkatny / KTNY KAROL/KAPiF.pl

Natalia Lesz

Później dziennikarz był łączony z aktorką i piosenkarką Natalią Lesz. Wzbudzili zainteresowanie na jednej z celebryckich imprez. Prasa kolorowa aż huczała wtedy od plotek o ich romansie. Uczucie jednak, tak jak w przypadku innych relacji dziennikarza, szybko wygasło. 

Kolorowa prasa rozpisywała się na temat romantycznych wakacji pary w Los Angeles. Dziennikarz szybko zdementował plotki na temat swojego romansu z Natalią Lesz. Nadal jednak się z nią spotykał..Kolorowa prasa rozpisywała się na temat romantycznych wakacji pary w Los Angeles. Dziennikarz szybko zdementował plotki na temat swojego romansu z Natalią Lesz. Nadal jednak się z nią spotykał.. KAPIF.PL/KAPIF

Kolorowa prasa rozpisywała się na temat romantycznych wakacji pary w Los Angeles. Dziennikarz szybko zdementował plotki na temat swojego romansu z Natalią Lesz. Nadal jednak się z nią spotykał..KAPIF.PL/KAPIF

Olga Bołądź

Showman od zawsze uwielbiał spędzać czas z pięknymi aktorkami. Do listy kobiet, z którymi był, w niedługim czasie dołączyła Olga Bołądź. Mimo że często byli razem widywani, to oboje próbowali ukryć związek. Rozstali się w przyjaźni, a aktorka nawet wystąpiła w jego telewizyjnym show. Trudno znaleźć w sieci ich wspólne zdjęcia, ponieważ para starała się chronić prywatność.

)Jak si pozby celulitu - premiera filmu)Jak si pozby celulitu - premiera filmu kkatny / KTNY KAROL/KAPiF.pl

Dominika "wodzianka" Zasiewska 

Pierwszy raz pojawili się razem na premierze filmowej "Dom zły" w 2009 roku. Kobieta była tzw. wodzianką, czyli zajmowała się podawaniem gościom wody w show Kuby. Kiedy dziennikarz ją poznał, miała zaledwie 21 lat... Po latach byli partnerzy darzą siebie sporą sympatią i z klasą opowiadają o byłej relacji w mediach.

Kuba Wojewódzki i Dominika ZasiewskaKuba Wojewódzki i Dominika Zasiewska Screen z Facebook.com

Dominika Zasiewska, Kuba WojewódzkiDominika Zasiewska, Kuba Wojewódzki KAPIF.pl

Anna Czartoryska

Media łączyły także showmana z młodą aktorką Anną Czartoryską, która była wcześniej związana z Piotrem Adamczykiem. Ta relacja nie przetrwała próby czasu. Od 1 kwietnia 2013 roku aktorka jest żoną Michała Niemczyckiego. Para ma troje dzieci: Ksawerego, Janinę oraz Antoniego.

Anna Czartoryska i Kuba Wojewódzki - skan z 'Show'.Anna Czartoryska i Kuba Wojewódzki - skan z "Show". "SHOW" / BAUER

Sara Faraj

W mediach pojawiały się informacje o relacji modelką Sarą Faraj. Po wyborach sercowych dziennikarza można wysnuć wniosek, że od zawsze miał słabość do pięknych brunetek.

Kuba Wojewódzki, Sara Faraj.Kuba Wojewódzki, Sara Faraj. KAPIF

Inauguracja Lata RaffaelloInauguracja Lata Raffaello kkatny / KTNY KAROL/KAPiF.pl

Kasia Sowińska

Spotykał się również z modelką i aktorką, Kasią Sowińską. Byli często widywani razem na kolacjach i imprezach branżowych. Pojawili się razem na premierze filmu o Bondzie "Quantum of Solace" w 2008 roku.

Inauguracja Lata Raffaellokapif

Inauguracja Lata Raffaellokapif

Renata Kaczoruk

Dziennikarz był związany także z Renatą Kaczoruk. Trzeba przyznać, że ich relacja trwała bardzo długo, jak na standardy showmana. Spotykał się z młodszą o 23 lata modelką od 2013 do 2018 roku. Więcej zdjęć znanych partnerek Kuby Wojewódzkiego znajdziecie w naszej galerii na górze artykułu!

Renata Kaczoruk i Kuba WojewódzkiRenata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki www.instagram.com/renul_ka

Renata Kaczoruk i Kuba WojewódzkiRenata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki KAPIF.pl

Tożsamość najnowszej partnerki Kuby Wojewódzkiego nie jest znana

Teraz dziennikarz jest związany z tajemniczą kobietą. Dodał do mediów społecznościowych tylko zdjęcie jej nóg. Nikt nie wie, kim jest jego wybranka. Wiemy tylko tyle, że za niedługo ma być szczęśliwą mamą, a dziennikarz zostanie ojcem. 

 

Myślicie, że showman sprawdzi się w nowej roli?

Kuba WojewódzkiInternautka gratuluje Wojewódzkiemu, że zostanie ojcem. Odpowiedział. W swoim stylu

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o: