Uczestnicy "Big Brothera" i "Baru", którzy odeszli w dziwnych okolicznościach. Niektóre z nich są przerażające

Kilku uczestników programów "Bar" i "Big Brother" umarło w tragicznych okolicznościach. Niektóre z nich są tajemnicze.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Pierwszym programem typu reality show w Polsce był "Agent". Jednak to "Big Brother" rozpoczął wielką modę na ten rodzaj telewizyjnego formatu. Zmagania kobiet i mężczyzn pod czujnym okiem wielkiego brata śledziła wtedy milionowa widownia. Później pojawił się "Bar" i inne produkcje, które cieszyły się ogromną popularnością. Przez lata w tych programach przewinęła się masa uczestników pragnących zdobyć sławę i przeżyć niezapomnianą przygodę. Niestety wielu spośród nich spotkał bardzo smutny los. Niektórzy zginęli w przerażających okolicznościach.

Zobacz wideo Kamil z Big Brothera o programie

Księżna Kate, królowa Elżbieta IIKrólowa jest w złym stanie? Jedno zdjęcie Kate mówi więcej niż oświadczenie pałacu

Janusz Dzięcioł

Janusz Dzięcioł wygrał legendarną, pierwszą edycję "Big Brothera". Program przyniósł mu ogromną rozpoznawalność. W roku 2007 udało mu się ją wykorzystać i uzyskać mandat poselski. W grudniu 2019 roku zginął w wypadku samochodowym.

Janusz DzięciołJanusz Dzięcioł Kapif.pl

Józef Warchoł

Mężczyzna był jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników "Big Brothera". Kick-bokser w piątej edycji pobił jednego z uczestników, za co został usunięty z programu. Zmarł po ciężkiej chorobie w 2015 roku.

Józef WarchołJózef Warchoł screen youtube.com

Marian Majewski

Tym razem mamy dla was gwiazdę programu "Bar". Marian popełnił samobójstwo. W 2011 roku jego ciało zostało znalezione na torach kolejowych w Czechach.

Marian MajewskiMarian Majewski screen youtube.com

Anna Baranowska

Wracamy do pierwszej edycji "Big Brothera". Anna opuściła dom wielkiego brata na samym początku. W 2007 roku kobieta została znaleziona martwa w mieszkaniu swojego partnera.

Anna BaranowskaAnna Baranowska screen youtube.com

Roman Szewczyk

Kolejny uczestnik programu "Bar", który zmarł w tragicznych okolicznościach. Roman Szewczyk podpalił się benzyną w sylwestra 2005 roku. Lekarzom nie udało się go uratować.

Roman SzewczykRoman Szewczyk screen youtube.com

Anna Lewandowska na pogrzebie babci z mężemLewandowska żegna babcię, publikując jej zdjęcie. "Na zawsze pozostaniesz w moim sercu"

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o: