Edyta Pazura drży na myśl o wojnie. "To mój największy koszmar". Poruszający wpis

Edyta Pazura, podobnie jak większość Polaków, bardzo przeżywa wojnę w Ukrainie. Gwiazda podzieliła się osobistym wpisem, w którym opowiedziała o swoim największym koszmarze z dzieciństwa, jakim jest właśnie wojna. "Sen, z którego wielokrotnie nie umiałam się obudzić". Powiedziała coś jeszcze.

Więcej o wojnie w Ukrainie przeczytasz na Gazeta.pl

Sytuacja w Ukrainie zmienia się bardzo dynamicznie. Społeczeństwo polskie stara się pomóc wschodnim sąsiadom, znajdując dla nich zakwaterowanie, zapewniając im pożywienie czy oferując przewiezienie do innego miasta. Niestety trudny czas daje się nam wszystkim we znaki oraz prowokuje do przemyśleń na tematy trudne i niecodzienne. Jedną z gwiazd, która bardzo przeżywa obecną sytuację, jest Edyta Pazura. Żona Cezarego postanowiła dodać wpis na Instagram, w którym podzieliła się swoimi koszmarami z dziecięcych lat. Celebrytka jest naprawdę zaniepokojona.

Zobacz wideo Edyta Pazura pokazuje dom na Mazurach. Piękny!

Edyta Pazura zdradza największy koszmar z dzieciństwa. Ten sen wywoływał u niej dreszcze

Celebrytka postanowiła nieco się odkryć emocjonalnie przed swoimi obserwatorami i opowiedziała w mediach społecznościowych o lękach, które jej teraz nie opuszczają. Gwiazda jest przerażona faktem, że wojna toczy się tak blisko nas. Pisze:

Czy się boję? Tak, bardzo. Wojna to mój największy koszmar z dziecięcych lat. Sen, z którego wielokrotnie nie umiałam się obudzić do tego stopnia, że potrafiłam się dusić. Śniło mi się, że ludzie uciekają, aż w końcu samolot trafia w mój blok.
 

Następnie dodaje, że mimo strachu przed konfliktem zbrojnym stara się aktywnie działać i nie tracić nadziei na lepsze jutro:

Zrobiłam już mnóstwo zbiórek na rzecz moich przyjaciół z Ukrainy. Jutro pakujemy rzeczy, kołderki dziecięce, dresy, a wciąż mam wrażenie, że to mało, bo oddałabym naprawdę wszystko, żeby ten koszmar w realu się skończył - opowiada przejęta.

Na koniec w poruszających słowach napisała o swojej bezsenności. Celebrytka nie może w nocy spać, ponieważ ciągle się budzi i sprawdza, jaka jest aktualnie sytuacja u naszych sąsiadów zza wschodniej granicy.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.