Odrzutowiec Kim Kardashian w środku wygląda jak mieszkanie. Ma... dywaniki ze swoim imieniem. Luksus bije po oczach

Kim Kardashian ma słabość do luksusowych wnętrz i stylowych dodatków. Nic więc dziwnego, że urządzając wnętrze swojego prywatnego odrzutowca zadbała o nawet najmniejsze detale. Kremowe, kaszmirowe dywany robią wrażenie. Co jeszcze rzuca się w oczy? Zobaczcie sami!

Więcej aktualności znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Kim Kardashian ma za sobą wyjątkowo trudny czas. Celebrytka jakiś czas temu zakończyła relację ze swoim mężem, Kanye Westem. Gwiazda złożyła papiery rozwodowe, a kilka dni temu wysłała pismo o jak najszybszą finalizację małżeństwa. Teraz influencerka stara się odreagować. Znalazła idealne miejsce, w którym może to zrobić i zamieściła zdjęcia z podróży prywatnym odrzutowcem. Wnętrza zrobiły na nas wrażenie! 

Zobacz wideo Kim Kardashian w drodze na Met Galę

Kim Kardashian pokazuje wnętrza prywatnego odrzutowca

25 lutego Kim Kardashian przyleciała do Włoch, żeby wziąć udział w Mediolańskim Tygodniu Mody. Celebrytka pojawiła się na miejscu w swoim prywatnym odrzutowcu, którego wnętrze robi ogromne wrażenie. Z jej relacji na Instagramie możemy wywnioskować, że samolot kosztował fortunę. 

Minimalistycznie i z klasą

W środku prywatny samolot gwiazdy prezentuje się bardzo luksusowo. Wygodne siedzenia w kolorze kremowym, stworzone z najwyższej jakości skóry naturalnej, powalają na kolana. Widać, że influencerka nie tylko w domowych wnętrzach kocha minimalizm i proste, czyste formy. 

Kim Kardashian, wnętrze odrzutowcaKim Kardashian, wnętrze odrzutowca MARIO DEDIVANOVIC/INSTAGRAM screen

Kocha wysokiej jakości tkaniny i materiały

Gwiazda nie oszczędza na dodatkach i materiałach. Na zdjęciu widzimy piękny kremowy dywanik, wykonany z najszlachetniejszej wełny zdobywanej od kóz z gatunku Capra Hisca, żyjących w odległych rejonach Himalajów i Mongolii. Włosie tego dywaniku jest bardzo delikatne, ale wyjątkowo wytrzymałe. Widniejący na nim spersonalizowany napis podkreśla prywatny charakter przedmiotu i dodaje mu wyjątkowości.

Kim KardashianKim Kardashian Instagram / tracyromulus screen

Prywatna obsługa i dania przygotowane z najlepszych produktów

Gwiazda wie, że to, jakie dania znajdą się u niej na talerzu, ma ogromne znaczenie dla zdrowia, dlatego stawia na produkty od sprawdzonych dostawców i świeże, pełnowartościowe posiłki. Na zdjęciu dodanym z jej odrzutowca widzimy krem z dyni podany w eleganckiej zastawie na klasycznych, lnianych serwetkach. Posiłki, które zostały przygotowane przez jej prywatną obsługę, robią wrażenie. 

Kim KardashianKim Kardashian TRACY ROMULUS / INSTAGRAM screen

Kim KardashianKim Kardashian Mario Dedivanovic/Instagram

Co myślicie o wnętrzach prywatnego odrzutowca? 

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.