Ashton Kutcher i Mila Kunis wspierają Ukrainę. To ojczyzna aktorki. "Boże chroń obywateli"

Ashton Kutcher od lat jest mężem Mili Kunis. Jego żona pochodzi z Ukrainy. W obliczu wojny aktor dobitnie wyraził swoje poparcie dla Ukraińców.

Więcej aktualnych informacji na temat sytuacji w Ukrainie znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Rosja atakuje Ukrainę. Anna Wendzikowska pozdrawia z pustyni

W czwartek nad ranem rosyjskie siły wtargnęły do Ukrainy. Ze świata płyną wyrazy wsparcia dla ukraińskich obywateli. Murem za Ukrainą stoi też znany hollywoodzki aktor, Ashton Kutcher. Jego żona, Mila Kunis, jest z pochodzenia Ukrainką.

Wojna w Ukrainie. Ashton Kutcher zabrał głos na Twitterze

Ashton Kutcher to znany hollywoodzki aktor. Mężczyzna był związany z Demi Moore, jednak wydaje się, że to u boku Mili Kunis naprawdę się ustatkował. Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci - córki Wyatt Isabelle oraz syna Dimitriego Portwooda. W piątek na Twitterze aktora pojawiło się oświadczenie, w którym wyraźnie wypowiada się, po czyjej jest stronie.

Jestem po stronie Ukrainy - napisał Kutcher.

Mężczyzna opublikował też grafikę przedstawiającą flagę Ukrainy. Głos zabrała także Mila Kunis. Aktorka urodziła się w Czerniowcach w Ukrainie. Jako mała dziewczynka wraz z rodziną wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych. Gwiazda wsparła swoich rodaków za pośrednictwem Twittera.

Boże chroń obywateli Ukrainy. Moje myśli i modlitwy są z wami - napisała aktorka.

Mila Kunis - Ukraina

Mila Kunis urodziła się 1983 roku w Czerniowcach, znajdujących się na terenie dzisiejszej Ukrainy. W 1991 roku, u schyłku istnienia Związku Radzieckiego, przeniosła się wraz z rodzicami do Los Angeles. Aktorka przyznała, że w ojczyźnie żyło im się dobrze. Jej matka i ojciec chcieli jednak zapewnić lepszą przyszłość swoim dzieciom, dlatego zdecydowali się na przeprowadzkę do Stanów Zjednoczonych.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.