"Ślub od pierwszego wejrzenia". Nie wszyscy wystąpili w odcinku specjalnym. Tłumaczą swoją decyzję. "Gra niewarta świeczki"

Przed nami kolejna edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Przedtem mogliśmy jednak zobaczyć, co słychać u bohaterów poprzednich odsłon. Nie wszyscy uczestnicy wystąpili jednak w odcinku specjalnym. Dlaczego?

Więcej informacji na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Plotek "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

Nowa edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawi się na antenie TVN 1 marca, jednak premierowy odcinek można już oglądać na platformie Player.pl. Format cieszy się dużą popularnością wśród widzów, a uczestnicy kolejnych odsłon zyskują wielu fanów. Nie dziwi więc fakt, że TVN zdecydował się przygotować odcinek specjalny programu. Kamery odwiedziły bohaterów sześciu poprzednich edycji. Nie wszyscy uczestnicy matrymonialnego eksperymentu pojawili się na ekranie. Zabrakło ulubieńców telewidzów.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestnicy tłumaczą, dlaczego nie wystąpili w odcinku specjalnym

Widzowie byli zawiedzeni brakiem swoich ulubieńców w odcinku specjalnym. Zabrakło w nim Oliwii i Łukasza oraz Joanny i Adama z czwartej edycji, a także Przemka z trzeciej. Mama małego Franka w rozmowie z Plejadą zdradziła, że nie mogła wziąć udziału w nagraniach z powodu innych obowiązków. Jej były mąż nie wystąpił w odcinku specjalnym, gdyż uznał, że produkcja i tak nie wyemitowałaby tego, co miał do powiedzenia. Z kolei Przemek Stelmach, którego eksperci połączyli z Martyną, przyznał, że nie chciał brać wolnego w pracy.

Musiałbym zarezerwować parę dni na nagrania, a że pracuję codziennie, to jest to dla mnie utrata dochodu (gra niewarta świeczki). Do tego, jako że ciągle pracuję, nie potrafiłbym sztucznie pokazać, jak spędzam wolny czas - powiedział Plejadzie mężczyzna.

Uczestnik trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dodał też, że w programie został przedstawiony z negatywnej strony i nie chce na siłę tego zmieniać.

Niezbyt dobrze zostałem przedstawiony w programie i nie chcę na siłę pokazywać, że jestem inny - tłumaczył.

Joanna Lazar nie mogła natomiast uczestniczyć w nagraniach z powodu zbliżającego się terminu porodu. Na początku stycznia kobieta powitała na świecie córeczkę. 

Będąc w zaawansowanej ciąży, nie miałam już sił na przybycie ekipy i obecność kamer - powiedziała.

Widzowie zwrócili też uwagę na nieobecność Pauliny i Krzysztofa z drugiej edycji show. Obecnie relacje między byłymi małżonkami są dość napięte. Ze względu na sprawy prywatne postanowili więc nie brać udziału w odcinku specjalnym.

Były wstępne propozycje, abym wziął udział w edycji przypominającej, ze względu na sprawy prywatne takie jak rozwód i cała sprawa z tym związana, zdecydowałem się odpuścić. Pozostaje sam, szukając szczęścia, przy okazji dbając o jak najczęstsze kontakty z moim synkiem, Jasiem - tłumaczył mężczyzna.

Oglądaliście odcinek specjalny "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa 

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.