Edyta Pazura publikuje wizerunek Władimira Putina. "Przyjrzyjcie się uważnie"

Agresywne działania Władimira Putina są oburzające. Edyta Pazura powiedziała wprost, co myśli o rosyjskim agresorze. Wtórowała jej Marta Glik.

Więcej informacji na temat sytuacji w Ukrainie znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Od kilkudziesięciu godzin żyjemy w zupełnie nowym świecie. Tuż za naszą wschodnią granicą trwa regularna wojna. Niestety, giną cywile. Agresorem jest Rosja z Władimirem Putinem na czele. Jego działania oburzają ludzi na całym świecie. Teraz Edyta Pazura wymownie skomentowała działania dyktatora. 

Zobacz wideo Joe Biden ogłasza sankcje nałożone na Rosję

Edyta Pazura dosadnie opisuje Władimira Putina

Atak Rosji na nikomu niezagrażającą Ukrainę wyrzucił Władimira Putina poza nawias cywilizowanego świata. Media podają informacje, że pod ostrzałem giną również cywile. Światowi przywódcy są oburzeni zachowaniem dyktatora i zapowiadają kolejne sankcje. Szereg polskich gwiazd wyraziło wsparcie dla ukraińskich przyjaciół. Niektórzy pozwolili sobie też powiedzieć wprost, co myślą o rosyjskim polityku. Na taki krok zdecydowała się Edyta Pazura, która na Instagramie udostępniła jego zdjęcie i dodała wymowny komentarz.

Przyjrzyjcie się uważnie. Tak wygląda kolejna porażka w historii ludzkości. Fanatyk.
 

Pod postem pojawiła się masa komentarzy. Marta Glik poparła żonę polskiego aktora i nazwała Władimira Putina psychopatą. W zasadzie nie można było znaleźć internauty, który nie zgodziłby się, że wolny świat ma do czynienia z okrutnym szaleńcem.

Sam wygląd przyprawia o dreszcze.
Okropny człowiek. Zapisze się w historii jak drugi Hitler.
Po wysłuchaniu jego orędzia mam wrażenie, że oszalał.

Warto wspomnieć, że coraz więcej analityków twierdzi, że stan psychiczny Władimira Putina jest bardzo zły. Eksperci obawiają się, że w tej sytuacji dyktator może być kompletnie nieprzewidywalny.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Relacja na żywo

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.