Znaki zodiaku polskich celebrytów - spod jakiej są gwiazdy? Czy znaki zodiaku pasują do ich charakterów?

Znaki zodiaku zależą od naszej daty urodzenia. Każdemu z nich przypisywane są określone cechy charakteru, które mają oznaczać to, jakimi jesteśmy ludzie. Czy zawsze tak jest? Jakie znaki zodiaku mają polskie gwiazdy? Czy ich osobowość zgadza się z opisem?

Więcej na temat gwiazd polskiego show-biznesu znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Znaki zodiaku związane są z naszą datą urodzenia. Każdy z nich charakteryzuje się innymi cechami. Nie zawsze są one zgodne z naszym charakterem. Czy polskie gwiazdy pasują do opisów swoich znaków zodiaku? Sprawdź!

Zobacz wideo Anna Mucha opowiada o filmie "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4" oraz o tym, jak zmieniła się przez ostatnie lata

Dorota Doda Rabczewska- Wodnik

Zodiakalne Wodniki są pełnymi ambicji indywidualistami. Charakteryzuje je niezwykła uczciwość i poczucie sprawiedliwości. Osoby spod tego znaku są ciekawe świata, uzdolnione, lubią eksperymentować. Czasem bywają też uparte i buntownicze. Wnioskując z opisu, Doda to urodzony Wodnik.

 

Wiktoria Gąsiewska - Ryby

Ludzie spod znaku Ryb postrzegani są jako sympatyczni marzyciele. Cechuje ich empatia, lojalność, tolerancja oraz kreatywność. Nie potrafią przejść obojętnie obok krzywdy drugiego człowieka. Z drugiej strony bywają egoistyczni, nieustępliwi, pamiętliwi i trochę przewrażliwieni na swoim punkcie. Wiktoria Gąsiewska często angażuje się w akcje charytatywne, zapewne więc nie brakuje jej empatii i wrażliwości, która charakteryzuje zodiakalne Ryby.

 

Agnieszka Woźniak-Starak -  Baran

Osoby spod znaku Barana są ambitne, odważne, przebojowe i niezależne. Zawsze pełne energii i temperamentu. Uwielbiają działać i tworzyć. Niestety bywają też uparte, impulsywne i bezkompromisowe w dążeniu do celu. Wydaje się, że ten opis doskonale pasuje do Agnieszki Woźniak-Starak.

 

Anna Mucha - Byk

Ludzi spod znaku byka można opisać jako zdeterminowanych, pełnych pasji, pracowitych, ale także upartych oraz krnąbrnych. To osoby rzeczowe i praktyczne. Byki uwielbiają czerpać z życia pełnymi garściami, nie odmawiają sobie niczego. Temperament Anny Muchy zdecydowanie pasuje do jej znaku zodiaku.

 

Joanna Koroniewska-Dowbor - Bliźnięta

Zodiakalne bliźnięta cechuje witalność, energia i zaangażowanie. To dowcipne dusze towarzystwa, które ciągle poszukują nowych wrażeń i doświadczeń. Mogą być niekiedy odbierane jako osoby niestałe, niecierpliwe lub nieodpowiedzialne. Poczucie humoru i pomysłowość to cechy, które Joanna Koroniewska zawdzięcza swojemu znakowi zodiaku. 

 

Cleo - Rak

Osoby spod znaku raka to uczuciowi wrażliwcy. Cechuje je troskliwość, przywiązanie i ostrożność. Nie znoszą samotności. Raki potrafią też być złośliwe i humorzaste, bardzo łatwo je urazić. Wrażliwość to cecha, która charakteryzuje artystów, nic więc dziwnego, że Cleo jest zodiakalnym Rakiem.

 

Madonna - Lew

Zodiakalne lwy są charyzmatyczne i ambitne. W życiu często dążą do rozpoznawalności i popularności. Osoby spod tego znaku są pozytywnie do życia i wszelkie trudności pokonują z uśmiechem. Przesadna pewność siebie powoduje, że często przypisuje im się próżność, pychę i apodyktyczność. Czy można wyobrazić sobie bardziej odpowiedni znak dla Madonny?

MadonnaMadonna Instagram/madonna

 Anna Lewandowska - Panna

Ludzi spod znaku panny cechuje rozsądek, poczucie obowiązku i perfekcjonizm. Lubią systematyczność, punktualność, czystość i symetrię. Niekiedy mogą być odbierane przez otoczenie jako skrajnie pedantyczne i zbyt wymagające. Cechy zodiakalnej Panny zapewne pomogły Annie Lewandowskiej odnieść sukces w sporcie i biznesie.

 

Katarzyna Cichopek - Waga

Zodiakalne Wagi cenią sobie harmonię i unikają konfliktów. W każdej dziedzinie życia dążą do równowagi. To osoby bardzo towarzyskie, otwarte i wesołe. Nie ukrywają emocji, dzielą się swoimi odczuciami z otoczeniem. Ludzie spod tego znaku potrafią być też kapryśni, nerwowi i niezdecydowani. Katarzyna Cichopek wydaje się być typową Wagą.

 

Kayah - Skorpion

Skorpiony są niezwykle charyzmatyczne, silne i szczere. To urodzeni indywidualiści, nastawieni na dążenie do obranego celu. Czasami odbierane przez otoczenie jako narcystyczne i wyniosłe. Osoby spod tego znaku to często też artystyczne dusze, pełne idei i pomysłów. Opis ten zdaje się doskonale pasować do Kayah.

 

 Aleksander Milwiw-Baron - Strzelec

Osoby spod znaku strzelca uwielbiają nowe wyzwania. Charakteryzuje je niegasnący temperament, zawziętość oraz niestałość w uczuciach. Strzelce uwielbiają zabawę i przygody. Zarażają innych swoim entuzjazmem i pozytywną energią. Słynący z rockandrollowego stylu życia Aleksander Milwiw-Baron to typowy Strzelec.

 

 Julia Wieniawa - Koziorożec

Koziorożce mają dwoistą naturę. Z jednej strony są konkretne, konsekwentne, wytrwałe i cierpliwe, ale potrafią też być bardzo wrażliwe, emocjonalne i uczuciowe. Osoby spod tego znaku bardzo często odnoszą sukces. Niewątpliwie to właśnie ambicja i upór pomogły Julii Wieniawie odnieść sukces w tak młodym wieku.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.