Izabela Janachowska przyłapana przez paparazzi bez makijażu. Dawno nie widzieliśmy jej w tak luźnym wydaniu

Do mediów trafiły zdjęcia Izabeli Janachowskiej. Prezenterka paradowała bez makijażu.

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl

Izabela Janachowska jest jedną z najbardziej zadbanych i eleganckich gwiazd w polskim show-biznesie. Zazwyczaj stara się wyglądać nienagannie, wybiera piękne stylizacje oraz ma pełen makijaż. Tym razem jednak mogliśmy zobaczyć, jak prezentuje się w naturalnym wydaniu.

Laluna Unique, Kobieta kot, EwelonaTe gwiazdy przesadziły z medycyną estetyczną. Przed operacjami wyglądały zupełnie inaczej

Zobacz wideo Janachowska od lat jest szczęśliwą żoną

Izabela Janachowska bez makijażu

Janachowska wybrała się niedawno do specjalistycznej kliniki szczękowo-twarzowej i stomatologii estetycznej. Podjechała luksusowym samochodem. Wybrała modną, jasną stylizację. Miała wygodne spodnie, do których dobrała ciepłą, krótką kurtkę. Całość uzupełniły wygodne buty. Włosy związała na czubku głowy. Nie miała ani grama makijażu i postawiła na wygodę. 

ZDJĘCIA PAPARAZZI ZNAJDZIECIE W NASZEJ GALERII.

Nie jest tajemnicą, że Izabela Janachowska w przeszłości korzystała z usług specjalistów od urody. Porównując jej aktualne zdjęcia z tymi z początku jej kariery telewizyjnej, widać, że zadbała o zęby. Poprawiła ich kolor oraz kształt. Być może i tym razem pojechała na konsultację, co może sugerować działalność placówki, do której się udała.

Kate PiperKatie Piper w 2008 roku została oblana kwasem, a córka się jej bała. Wspomina traumatyczne chwile

Naturalność w show-biznesie

W show-biznesie nie każda kobieta ma potrzebę, by zawsze wyglądać perfekcyjnie. Jest spore grono gwiazd, które kochają naturalność i nie wstydzą się pokazywać bez makijażu oraz ułożonych włosów swoim fanom. Do nich należy m.in. Zofia Zborowska, Joanna Koroniewska czy Aleksandra Żebrowska. Zupełnie inne jednak stanowisko zajmuje m.in. Agnieszka Kaczorowska, której wpis o "modzie na brzydotę" obił się szerokim echem.

Więcej o: