Fame MMA 13. Popek wraca do gry. Kogo zobaczymy na najbliższej gali? Bilety już są w sprzedaży

Ruszyła sprzedaż biletów na kolejne gorące wydarzenie tego roku. Już niebawem największe gwiazdy zmierzą się podczas 13. odsłony gali Fame MMA. Znamy wstępną kartę walk.

Więcej o nadchodzących galach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

23 stycznia odbyła się pierwsza konferencja prasowa Fame MMA 13. Włodarze ogłosili, kiedy obędzie kolejna odsłona wydarzenia, a niebawem poznamy wszystkich zawodników, którzy zmierzą się w oktagonie.

Zobacz wideo Aga i Karolina chciałyby razem walczyć w Fame MMA

Znana jest data i miejsce gali Fame MMA 13

23 stycznia o godz. 20.00 w Arenie w Gliwicach rozpoczną się kolejne sportowe poczynania największych gwiazd polskiego internetu. Nie zabraknie także walki profesjonalnego zawodnika, który tym razem postanowił rzucić rękawicę znanemu raperowi.

Bilety na Fame MMA 13 są już dostępne. Gdzie oglądać galę?

W dniu konferencji ruszyła sprzedaż biletów na 13. odsłonę gali. Fani mogą nabyć je za pośrednictwem aplikacji Going, która podjęła współpracę z federacją. Ceny wejściówek zaczynają się od 80 złotych za miejsca na trybunach, do 1500 złotych za pakiet VIP, dzięki którym będzie można spotkać ulubionych influencerów, a także wejść na Arenę w Gliwicach 30 minut wcześniej. 

Oprócz tego istnieje możliwość zakupienia dostępu PPV. Cena transmisji zwykle rozpoczynała się od 24,99 złotych, a dwie pierwsze walki były streamowane w serwisie YouTube.

Znamy kartę walk na Fame MMA 13 

Podczas ostatniej konferencji prasowej Fame MMA mieliśmy okazję poznać zawodników, którzy zmierzą się w oktagonie podczas pierwszej gali. W walce wieczoru będziemy mogli oglądać poczynania debiutujących Sergiusza TheNitroZyniaka Górskiego i Pawła Unboxalla Smektalskiego. W CO - Main Evencie zmierzą się Norman Stormin Parke oraz powracający po kontuzji Paweł Popek Monster Mikołajuw

Oprócz tego transfer z konkurencyjnej gali - High League odbył Jakub Japczan Piotrowicz, który zawalczy Robertem Sutonatorem Pasutem. Wstępna karta walk przedstawia się następująco.

  • Sergiusz TheNitroZyniak Górski vs Paweł Unboxall Smektalski - Main Event
  • Norman Stormin Parke vs Paweł Popek Monster Mikołajuw CO - Main Event 
  • Jakub Japczan Piotrowicz vs Robert Sutonator Pasut
  • Mateusz Muran Murański vs TBA
  • Mariusz Hejter Słoński vs TBA
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.