Wersow wyciska siódme poty na treningu MMA. Jednak stanie w oktagonie? Jest już kandydatka na rywalkę

Wersow dołączy do grona członków Ekipy Friza, którzy mają na koncie udział w gali MMA? Jak na razie Weronika zrelacjonowała pierwszy trening tej sztuki walki.

Więcej o gwiazdach internetu przeczytasz na Gazeta.pl

Starcia popularnych influencerów na galach MMA przyciągają fanów jak magnes i niewątpliwie podwyższają liczbę sprzedanych biletów i wykupionych dostępów PPV. Niewykluczone więc, że propozycję walki w oktagonie otrzymała także topowa polska gwiazda internetu, czyli Wersow. Chociaż narzeczona Friza zarzekała się kilkukrotnie, że sporty walki nie są dla niej, zdecydowała się jednak wziąć udział w treningu MMA, podczas którego towarzyszyła jej Lexy Chaplin.

Zobacz wideo Wersow o przygotowaniach do ślubu

Wersow zawalczy na Fame MMA?

O udziale w treningu MMA Weronika poinformowała na InstaStories. Jak wynika z relacji, była to jej pierwsza styczność z tym sportem. Wersow miała okazję ćwiczyć z doświadczoną w temacie Lexy. Była członkini Teamu X zaliczyła debiut w oktagonie w sierpniu 2021 roku na gali HIGH League, przegrywając wówczas walkę z Natsu. Lexy już niebawem będzie miała okazję poprawić statystyki, bo na HIGH League 5 lutego 2022, zmierzy się z Fagatą. Kolejną rywalką Chaplin będzie Wersow? Jak na razie z relacji Weroniki wynika jedynie, że trening został nagrany na potrzeby filmiku, który ma pojawić się na jej kanale we wtorek 25 stycznia.

Było super, ale kilka razy oberwałam. Jest moc! - napisała na InstaStories.

InstaStories WersowInstaStories Wersow instagram.com/@wersow

Natsu w jednym z wywiadów zapowiedziała, że Wersow byłaby jej idealną przeciwniczką w oktagonie, chociaż przyznała, że wątpi, aby do takiego starcia mogło dojść. Z kolei w grudniu 2021 roku Wersow odpowiadała na pytania fanów, a jedno z nich dotyczyło tego, z kim mogłaby zawalczyć na Fame MMA.

Raczej z nikim. Ja nie planuję walki ani na Fame MMA, ani w innej federacji. Jakoś nie jestem stworzona do sportów walki, mimo że mam siłę walki i rywalizacji. Wiem, że jakbym chciała, to bym się zmotywowała, mogłabym chodzić na treningi i dałabym radę, ale jakoś to nie jest dla mnie - mówiła wówczas youtuberka.

Wideo z treningu z Lexy udowodni, że Wersow powoli zmienia zdanie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.