Kim jest Natsu? Ile lat ma sławna gwiazda Youtube, Instagrama i TikToka - Natalia Karczmarczyk z "Team X"?

Natsu, czyli Natalia Karczmarczyk zrobiła niesamowicie szybką i dochodową karierę w internecie. Od 2020 roku należy do "Team X". Kim jest, ile ma lat i czym zajmuje się sławna influencerka?

Natalia Karczmarczyk, znana w internecie jako Natsu, swoją wirtualną karierę zaczęła zaledwie trzy lata temu. W 2018 roku założyła kanał na Youtube. Dziś ma ponad milion subskrypcji. Tyle samo obserwatorów ściągnęła na swojego Instagrama. Najwięcej jednak fanów śledzi jej TikToka, którego prowadzi pod swoim imieniem i nazwiskiem. Dziś jest jedną z najpopularniejszych i najbogatszych młodych influencerek w Polsce.

Zobacz wideo Krótkie buziaki czy długie pocałunki? Wyznania Natalii Karczmarczyk z Team X w Kole Plotka

Natalia Karczmarczyk, czyli Natsu z "Team X". Kim jest sławna tiktokerka?

Natsu zaczynała od nagrywania satyrycznych filmików, przedstawiających różne codzienne sytuacje. Na TikToku także zamieszczała komediowe nagrania. Szybko zyskała dużą publikę. W jej karierze pomógł fakt, że występowała w serialu paradokumentalnym "Szkoła", emitowanym w stacji TVN. Tam wcieliła się w Ewkę, jedną z dziewczyn z maturalnej klasy. W 2020 roku dołączyła do zespołu "Team X" - grupy znanych youtuberów, którzy zamieszkują ze sobą w jednej willi pod Warszawą. Grupa prowadzi także swój własny kanał na Youtube o tej samej nazwie, gdzie również występuje Natsu. W wieku 15 lat Natalia zaczęła dorabiać sobie jako hostessa. Ukończyła liceum o profilu biologiczno-chemicznym. Chciała zostać lekarzem, lecz nie dostała się na medycynę. Studiowała farmację. W trakcie studiów wzięła urlop dziekański. Długo nie wiedziała, co chce robić w życiu. W 2018 roku przyszła myśl o kanale na Youtube. Jednocześnie rozwijała swój profil na Instagramie. Za swoje oszczędności nagrała sześć pierwszych nagrań. Profesjonalna forma i tematy oparte na stereotypach spodobały się widzom.

 

Dorota RabczewskaDoda wygrała proces z bankiem w sprawie kredytu we frankach. "Od 13 lat spłacałam"

Natsu - chłopak

Natalia Karczmarczyk pochodzi ze Śląska. W ubiegłym roku była w związku z chłopakiem posługującym się pseudonimem "Primy aka Killa". Mimo że była kojarzona z Marcinem z Teamu X, w listopadzie 2020 roku obchodziła trzecią rocznicę związku z chłopakiem, a podczas Q&A, kiedy odpowiadała na pytania fanów wielokrotnie mówiła, że ma kogoś, kogo kocha. Wiek Natsu nie jest do końca znany. Sama gwiazda nie podaje informacji na swój temat w internecie. Fani jednak szacują, że ma około 24 lat. Choć youtuberka nie podaje także swojego wzrostu, zdradziła fanom, że jest niską osobą. Jak mówi, nigdy nie poddała się żadnej operacji plastycznej. Wśród jej marzeń jest zamieszkać w domku na Hawajach i mieć wypożyczalnię desek surfingowych, a także zobaczyć na żywo Kylie Jenner.

Więcej o: