Tak zmieniły się gwiazdy "M jak miłość". Główni bohaterowie przeszli metamorfozy. Poznajecie Hankę Mostowiak?

Serial "M jak miłość" od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Wiele gwiazd dorastało na jego planie. Tak zmienili się główni bohaterowie. Poznajecie?

Serial "M jak miłość" cieszy się niesłabnącą popularnością. Wielki hit polskiej telewizji pojawił się na antenie w 2000 roku. Od tego czasu fani zachwycają się wątkami i bohaterami produkcji. Od wielu lat format zdobywa serca milionów Polaków. Główni bohaterowie na początku swojej przygody z "M jak miłość" nie wiedzieli, że dojrzeją na planie serialowym. Wielu z nich przeszło prawdziwą metamorfozę. Zobaczcie, jak zmienili się aktorzy ze słynnej produkcji.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska chciałaby pojechać na Oscary? Wspomina o... butach

Małgorzata Kożuchowska jako Hanka Mostowiak

Małgorzaty Kożuchowskiej, czyli serialowej Hanki Mostowiak nie trzeba nikomu przedstawiać. Jej wątek jest wręcz kultowy w "M jak miłość". Fani byli zdruzgotani, gdy po ponad dekadzie pracy w produkcji, aktorka opuściła plan w 2011 roku. Widzowie do dziś pamiętają jej nietypową śmierć w kartonach. Nie da się ukryć, że Małgorzata Kożuchowska bardzo zmieniła się od tego czasu. Obecnie stawia na zupełnie inną fryzurę, makijaż czy styl. Która odsłona bardziej wam się podoba?

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska fot. KAPIF.pl

Marcin i Rafał Mroczkowie jako Piotr i Paweł Zduńscy

Marcin i Rafał Mroczkowie w serialu "M jak miłość" wcielają się w Piotra i Pawła Zduńskich. Mężczyźni od wielu lat zabawiają widzów w produkcji. Jak się okazało, wizerunek mężczyzn przez lata nie zmienił się tak bardzo. Co najważniejsze, bracia nadal czarują tymi samymi serdecznymi uśmiechami. Lubicie ich postacie? Po więcej zdjęć gwiazd z "M jak miłość" zapraszamy do naszej galerii na górze strony.

Bracia MroczekBracia Mroczek fot. KAPIF.pl

Kacper Kuszewski jako Marek Mostowiak

Kacper Kuszewski, czyli słynny Marek Mostowiak z "M jak miłość" od samego początku charakteryzował się wyjątkową fryzurą. Bujna czupryna z krótką grzywką zaczesaną na boki była swego rodzaju znakiem rozpoznawczym. Kuszewski jednak przez lata zmienił swój wizerunek. Zrezygnował z grzywki i obecnie preferuje włosy zaczesane do góry. Która fryzura Marka Mostowiaka bardziej przypadły wam do gustu?

Kacper KuszewskiKacper Kuszewski fot. KAPIF.pl

Katarzyna Cichopek jako Kinga Zduńska

Katarzyna Cichopek kojarzona jest przede wszystkim z rolą Kingi w "M jak miłość". Aktorka miała zaledwie 18 lat, gdy zaczęła występować w popularnym serialu. Nie da się ukryć, że od tego czasu bardzo się zmieniła. Kobieta dołączyła do obsady od początku jej istnienia. Na samym początku Cichopek gustowała w ciemnych kręconych włosach. Na potrzeby produkcji nie nosiła również mocnego makijażu. Serialowa żona Piotra Zduńskiego przeszła prawdziwą przemianę. Obecnie zupełnie nie przypomina siebie z czasów nastoletnich. Teraz uwielbia nosić krótkie, proste fryzury i mocne makijaże. Co sądzicie? ZOBACZ TEŻ: Małgosia Mostowiak wróci do "MjM" z nową twarzą? Koroniewska wybuchła. Nie takiej odpowiedzi spodziewali się fani

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek fot. KAPIF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.