"Totalne remonty Szelągowskiej". Mieszkanie Mariki ma 43 m2. Sypialnia jest boska, a w salonie są aż dwie kanapy

Marika Jóźwiak nie ma problemów, by pokazywać fanom, jak wygląda jej mieszkanie. Na profilu na Instagramie architektki znajduje się wiele kadrów, dzięki którym możemy podejrzeć, jak urządziła swoje gniazdko.

Marika Jóźwiak zdobyła popularność dzięki programom Doroty Szelągowskiej. Razem z nią urządza mieszkania bohaterów i odmienia losy uczestników takich show jak m.in. "Totalne remonty Szelągowskiej". Z gwiazdą TVN łączy ją przyjaźń, o czym chętnie piszą także w mediach społecznościowych. Marika uwielbia urządzać mieszkania innych, ale wielu jest ciekawych, jak wygląda jej dom. Jóźwik jest dumna ze swoich wnętrz i chętnie się nimi chwali. Mamy zdjęcia.

Zobacz wideo Maja Bohosiewicz także ma swoje triki na urządzenie mieszkania

Marika Jóźwiak ma niewielkie mieszkanie. Jak je urządziła?

Marika i jej mąż mieszkają w niewielkim mieszkaniu. Ma ono 43 m2, ale małżonkowie mają w nim prawie wszystko, czego potrzebują. Centralne miejsce zajmuje salon, gdzie znalazły się dwie kanapy ustawione naprzeciwko siebie. Między nimi postawiono dwa okrągłe stoliki kawowe, które o dziwo nie są takie same - jeden jest czarny, drugi złoty. Pod nimi leży jasny dywan. Na ścianie wiszą obrazy, także te, które namalowała Marika. Oprócz tego w pomieszczeniu widzimy m.in. szafkę RTV i telewizor.

Z tego pokoju wchodzi się wprost do sypialni, oddzielonej przeszkloną ścianką. Tu nie ma za wiele mebli - najwięcej miejsca zajmuje wygodne łóżko. Marika zastosowała trik na optyczne powiększenie powierzchni i powiesiła nad nim okrągłe lustro. Poza tym nie brakuje zieleni. Chcesz zobaczyć zdjęcia z mieszkania Mariki Jóźwik? Zajrzyj do naszej galerii na górze strony.

Pani domu widzi zalety i wady takiego niewielkiego metrażu "Sobotnie, gruntowne porządki w niewielkim mieszkaniu. Dobrą rzeczą jest to, że zajmują mniej czasu, a złą jest fakt, że człowiek musi się mocno nagimnastykować, żeby móc w nim wszystko poupychać tak, aby po skończonym sprzątaniu nadal nie wyglądało na zaśmiecone. Rzeczą, na którą zabrakło nam miejsca, jest niestety biblioteka (brak wolnej ściany)" - napisała kiedyś na Instagramie.

Marika od Szelągowskiej odkładała remont

Marika Jóźwik niedawno przyznała się, że choć pomaga innym w remontach, sama nie miała czasu, by wykończyć swoje mieszkanie. Remont łazienki odkładała... trzy lata. " Cała akcja zajęła mi około godziny i jest mi trochę wstyd, że tak długo się do tego zbierałam. No ale jak się ma dobrych pomocników, to zdecydowanie można więcej" - wyznała po tym, jak udało jej się zakończyć prace. Jak teraz wygląda to pomieszczenie? Jest urządzone w minimalistycznym stylu, a zdjęcia także możecie zobaczyć w naszej galerii.

Dorota Szelągowska i Marika się przyjaźniąDorota Szelągowska i Marika się przyjaźnią Dorota Szelągowska i Marika się przyjaźnią, Instagram.com/ marikaolimpia

Jak mieszka Marika z programów Szelągowskiej?Jak mieszka Marika z programów Szelągowskiej? Jak mieszka Marika z programów Szelągowskiej?, Instagram.com/ marikaolimpia

Więcej o:
Copyright © Agora SA