Dorota Szelągowska kupiła dom w Hiszpanii. Tak go urządziła. Jak przytulnie! Spójrzcie na te lampy

Dorota Szelągowska kilka miesięcy temu stała się posiadaczką domu w Hiszpanii. Ekspertka od dekorowania wnętrz pochwaliła się, jak urządziła nowe lokum. Jak się okazuje, decyzję o kupnie posiadłości podjęła spontanicznie.

Dorota Szelągowska zyskała popularność dzięki swoim programom wnętrzarskim takim jak m.in. "Dorota inspiruje" czy "Totalne remonty Szelągowskiej". Specjalistka od metamorfoz wnętrz sama ulokowała się na warszawskim Żoliborzu, gdzie uwiła sobie przytulne gniazdko. - Mam 75 metrów, nie mam tarasu. Mieszkam sobie przy parku w budynku, który się rozwala. Jestem najszczęśliwsza. Mam kuchnię z sieciówki - powiedziała w podkaście "Wojewódzki/Kędzierski". Naczelna dekoratorka wnętrz w Polsce ma także dom na Warmii i właśnie stała się szczęśliwą posiadaczką nowej nieruchomości. Tym razem poza granicami Polski.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska powiedziała o wadzie serca swojej córki

Dorota Szelągowska urządziła dom w Hiszpanii. Fani nie kryją zachwytu

Dorota Szelągowska stała się posiadaczką kolejnej nieruchomości. Ekspertka od aranżacji wnętrz pokazała swój hiszpański dom na Instagramie. We wnętrzu króluje drewno i minimalizm. Z balkonu rozpościera się widok na panoramę miasta. Całość została zaaranżowana w jasnych kolorach. Dekoratorka zdradziła wielkość nieruchomości. "Cały dom ma 90 metrów kwadratowych, więc to raczej domek, ale w obiektywie wygląda przestronnie" - podkreśliła.

Widać, że dekorowanie tej przestrzeni sprawie wiele radości Dorocie Szelągowskiej. "Przyrzekam, że wam wszystko opowiem i pokażę zdjęcia 'przed' i 'po', i 'w trakcie', i w ogóle. Na razie to chłonę to wszystko i dekoruję, i mam taki strzał endorfin, że ja cię nie mogę" - napisała na Instagramie. Fani dekoratorki już są zachwyceni pierwszymi efektami jej pracy. "Sam fakt, że to Hiszpania, już robi robotę. Chatka wymiata" - czytamy w komentarzach. Na zdjęciach z jadalni największą internautów przyciągnęły designerskie lampy zainstalowane nad wyspą, które od razu skojarzyły się z... popularną przekąską. Nie na się ukryć, kształt mają łudząco podobny. "Zabawne te lampy nad wyspą. Zupełnie jakby ktoś zawiesił chipsy na sznurkach", "Widzę lewitujące megachipsy" - czytamy w komentarzach. Jak wam się podoba takie rozwiązanie? Zdjęcia znajdziecie na dole strony. Celebrytka już zorganizowała w nowej posiadłości inauguracyjne spotkanie. "Pierwsza kolacja i pierwsi goście w nowym domu. Totalne szczęście. Nie wiem, czy kiedykolwiek wybiegłam marzeniami w to miejsce - ale oto jestem. I czuję ogromną wdzięczność" - napisała na Instagramie. 

Najcudowniejszy i najbardziej wymarzony domek na świecie. Zamierzam tu być tylko szczęśliwa - napisała Dorota Szelągowska na Instagramie.

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska Dorota Szelągowska; fot. kapif.pl

Dorota Szelągowska pojechała do Hiszpanii jedynie rozejrzeć się na rynku. Skończyło się na wielkim remoncie jej nowego domu

Dorota Szelągowska podzieliła się na Instagramie historią nabycia nowej nieruchomości na Costa del Sol. Jak się okazuje, nie miała w planach aż tak szybkiej realizacji marzeń. Początkowo chciała się jedynie rozejrzeć na rynku, ale wyszło przewrotnie. "W styczniu przyjechałam tu przypadkiem, przejazdem i na szybko, i jak to ja, postanowiłam tak tylko się rozejrzeć w nieruchomościach, bo może kiedyś... i skończyło się na kupnie domu. Domku. 90 metrów kwadratowych do remontu, za to za cenę o połowę mniejszą niż nieruchomość w Warszawie, Trójmieście czy Krakowie, oraz z obłędnym widokiem" - napisała. Jak się okazuje, skala remontu przestraszyła nawet naczelną polską dekoratorkę wnętrz. "Byłam przerażona. Bo wiecie, jak to wszystko ogarnąć z takiej odległości. No i moje doświadczenia z remontu domu (nie mojego) pokazały, że to tu nie idzie tak szybko jak u nas i naprawdę fakt, że w Polsce robię kilkadziesiąt remontów w roku, niewiele pomaga" - dodała. Zdjęcia nowego domu Doroty Szelągowskiej możecie znaleźć poniżej.

 
 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.