Dorota Szelągowska ma kompleksy? Zamieściła w sieci zdjęcie z plaży z "ładniejszą i zgrabniejszą"

Dorota Szelągowska i Marika Jóźwiak znają się od dawna, ale okazuje się, że jedna ma wobec drugiej pewne kompleksy. Czy słusznie? Zobaczcie zdjęcie obu projektantek.

Dorota Szelągowska na Instagramie pokazała zdjęcie zrobione podczas sesji na plaży. Projektantka ma na sobie błękitny dres z kolekcji Łukasza Jemioła, zaś obok niej pozuje również tak samo ubrana Marika Jóźwiak - projektantka, z którą Szelągowska współpracuje w swoich programach.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska zachwyca w nowej fryzurze

Dorota Szelągowska pozuje z Mariką Jóźwiak

Dorota Szelągowska w krótkich spodenkach i luźnej bluzie w kolorze letniego nieba stoi na plaży. Towarzyszy jej Marika, którą widzowie kojarzą jako sympatyczną panią architekt z programu "Totalne remonty Szelągowskiej" stacji TVN. To ona współtworzy projekty, dobiera dodatki i zawsze jeździ z Dorotą na zakupy. Jednak trzyma się raczej z boku, choć jej wkład w metamorfozy w domach uczestników programów Szelągowskiej jest ogromny.

Dorota i Marika na zdjęciu zmieszczonym w mediach ubrane są identycznie. Luźne welurowe dresy to projekt Łukasza Jemioła z jego najnowszej kolekcji. Fotografia podpisana została:

Dresiary na plaży. A @lukaszjemiol robi takie dresy, że nawet jak się ma takie same z ładniejszą i zgrabniejszą przyjaciółką, @marikaolimpia, to i tak się człowiek dobrze czuje. Chyba że to starość.
 

Wielu obserwatorów Szelągowskiej odczytało to tak, jakby architektka miała kompleksy, pozując z przyjaciółką z programu.

Zero kompleksów pani Doroto, po co ten komentarz, Marika super! Dziewczyny, jesteście zupełnie normalne i za to was lubią, dres od Jemioła nic nie doda, nic nie ujmie... Bądźcie sobą.
Nie ujmując nic przyjaciółce... skąd Dorotko ten kompleks? Zupełnie niepotrzebnie.
Obie jesteście piękne i zgrabne.

Nie zabrakło też tak miłych wpisów, jak ten, w którym Dorotę porównano z Marylin Monroe.

Nie ma kompleksów, gdy ma się urodę Marlin Monroe i taką energetyczną aurę.

Też uważacie, że Dorota podobna jest do amerykańskiej gwiazdy kina?

Więcej o:
Copyright © Agora SA