Katarzyna Cichopek wyłania się z jeziora. Marcin Hakiel: Rusałka. Zdjęcia wykonał ich syn. "Adam ma oko"

Katarzyna Cichopek opublikowała w sieci nowe zdjęcia, które wykonał jej syn. Internauci twierdzą, że dwunastoletni Adam ma talent.

Katarzyna Cichopek wyjechała z rodziną na Mazury. Oczywiście nie zabrakło na Instagramie obszernych relacji oraz pamiątkowych zdjęć. Kilka wykonał Adam Hakiel. Syn aktorki zbiera komplementy internautów, a samą zainteresowaną zachwyca się jej mąż.

Zobacz wideo Armagedon w studio "PnŚ". Katarzyna Cichopek pokazała, jak wygląda w czasie burzy

Katarzyna Cichopek wyłania się z jeziora. Marcin Hakiel: Rusałka. Zdjęcie wykonał ich syn. "Adam ma oko"

Katarzyna Cichopek jest nie tylko aktorką "M jak miłość", prowadzącą "Pytania na śniadanie", ale także influencerką, która w social mediach radzi sobie całkiem dobrze. Produkty, które reklamuje, świetnie się sprzedają, w związku z czym na jej instagramowym profilu nie brakuje nowych zdjęć. Autorem tego ostatniego jest jej dwunastoletni syn, który uchwycił w kadrze moment, kiedy mama wyłania się z mazurskiego jeziora w czarnym stroju kąpielowym. 

Raj na ziemi. Mazury - cud natury.
 

Fotografię natychmiast skomentował Marcin Hakiel, który nie może wyjść z podziwu nad sylwetką żony.

Moja rusałka - napisał.

Komentarze w podobnym tonie dodawali także internauci, którzy dodatkowo chwalili fotograficzne zdolności Adama.

Genialne zdjęcie, Adam ma do tego oko.
Mega zdjęcie z piękną modelką.

ZOBACZ TEŻBosa Kasia Cichopek pozuje na planie spotu TVP Kobieta. Fani zwracają uwagę na jej stopy. "Czy ja dobrze widzę?"

Adam (ur. w 2009 roku) to starsze dziecko Katarzyny i Marcina. W 2013 roku na świat przyszła bowiem Helena. Gwiazdorska para przez wiele lat nie udostępniała wizerunku dzieci, jednak ostatnimi czasy jej pociechy często pojawiają się na instagramowych zdjęciach. Zazwyczaj mają jednak zasłonięte oczy, choć i tak można dywagować, do kogo są podobne.

 
Więcej o: