Te gwiazdy zainwestowały w zęby. Nie tylko Martyniuk i Chylińska mają dziś śnieżnobiały uśmiech

Śnieżnobiały uśmiech to marzenie wielu osób. Dbają o tę kwestię polskie gwiazdy, takie jak Zenek Martyniuk i Agnieszka Chylińska. Nowe zęby mogą naprawdę mocno zmienić wygląd.

Poprawienie uśmiechu jest bardzo kosztowne, jeśli na przykład decydujemy się na licówki. Wiele polskich gwiazd postanowiło w ten sposób ingerować w swój wygląd, aby prezentować się na co dzień perfekcyjnie. Bywa, że to właśnie zęby stanowią duży kompleks, przez co niektórzy tracą pewność siebie. Które polskie gwiazdy postanowiły sobie sprawić porcelanowy uśmiech? Nie tylko Zenek Martyniuk i Agnieszka Chylińska. Zobaczcie, jak wyglądali przed i po zabiegu.

Zobacz wideo Dagmara ma sposób na o swój piękny uśmiech. Myje zęby osiem razy dziennie

Zenek Martyniuk 

Król disco polo dziś może cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem. Mnóstwo osób zwraca na to uwagę ze względu na profesję Martyniuka. Fani cenią wokalistę za energię, szczerość i charakterystyczny głos, który uświetnia wiele polskich imprez. Przypomnijmy, że Martyniuk zaczął występować już w wieku 14 lat. Miłość do występowania stała się jego sposobem na życie i nic wskazuje na to, że w najbliższej przyszłości miałoby to ulec zmianie.

Zenek MartyniukZenek Martyniuk akpa, kapif

Agnieszka Chylińska

"Królowa łez" ma bardzo charakterystyczny wizerunek. Krótkie włosy, tatuaże i piękne, białe zęby. Taka metamorfoza nie zaszła jednak z dnia na dzień. Na początku kariery Chylińska wyglądała zupełnie inaczej. Miała przedtem rude, czerwone i czarne włosy. Zmian było sporo w wizerunku i w życiu prywatnym artystki, która stara się jednak nie omawiać publicznie tej drugiej sfery. Zaprasza do niej jednak poprzez swoją muzykę. 

Screen z IG Agnieszka ChylińskaScreen z IG Agnieszka Chylińska https://www.instagram.com/agnieszka.chylinska/, KAPiF.pl

Krzysztof Ibisz

Tak zwany "najmłodszy prezenter w Polsce" słynie z perfekcyjnego wizerunku - krótkie, czarne włosy i porcelanowy uśmiech. Zęby Ibisza nie zawsze były aż tak śnieżnobiałe, jednak mało kto już o tym pamięta. Wygląd Ibisza jest szeroko komentowany w mediach. Sam Ibisz ma do tego ogromny dystans.

Krzysztof IbiszKrzysztof Ibisz KAPiF, Agencja Gazeta

Andrzej Piaseczny

Wokalista słynął kiedyś z długiej fryzury. Dziś Piaseczny nosi krótkie włosy, jednak to uśmiech Piasecznego o wiele bardziej zmienił się przez lata. W ostatnim czasie muzyk prezentuje go często na planie tanecznego show, w którym jest jurorem. Aktualnie dużo mówi się jednak o zmianach przeprowadzanych w programie "Taniec z gwiazdami". Zgodnie z doniesieniami w jury na pewno zostaje "Czarna Mamba", czyli Iwona Pavlović. Co z kolei czeka Piasecznego? Tego jeszcze nie wiemy.

Andrzej PiasecznyAndrzej Piaseczny KAPiF.pl

Hanna Lis

Hanna LisHanna Lis Fot. KAPiF

Dziennikarka należy do tych sław, które cierpliwie pracowały nad wyglądem swoich zębów. Lis przez 10 lat nosiła aparat, który pomógł jej naprawić uśmiech. Hanna Lis dba jednak nie tylko uśmiech - pracuje też nad sylwetką. Chętnie pokazuje swoją figurę na Instagramie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.