Tak wygl康a造 polskie i zagraniczne WAGs, zanim pozna造 pi趾arzy. Rodriguez stawia豉 na naturalno嗆, a Lewandowska by豉 blondynk

Polscy pi趾arze w zwi您ku z Mistrzostwami 安iata w Katarze mog liczy na wsparcie nie tylko kibic闚, ale i 穎n oraz partnerek 篡ciowych. Sprawdzili鄉y, jak wygl康a造, zanim zwi您a造 si ze sportowcami.

Podczas mundialu w Katarze nie brakuje kontrowersji. Za nami pierwszy mecz reprezentacji Polski w ramach Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022. Kapitan polskiej reprezentacji nie wykorzystał rzutu karnego naliczonego przez sędziego podczas meczu z Meksykiem, za co przeprosił w oświadczeniu na Instagramie. W trudnych chwilach zawsze może liczyć na Annę Lewandowską, która nieustannie go wspiera. Nie tylko ona przyleciała do Kataru. Postanowiliśmy przypomnieć, jak na początku znajomości z polskimi piłkarzami wyglądały ich ukochane. Możecie być zaskoczeni. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oto, kim są partnerki i żony polskich piłkarzy. Mistrzyni twerku, bizneswomen i genialna piosenkarka

Zobacz wideo Kim są polskie WAGs? Mistrzyni twerku, bizneswoman i genialna piosenkarka

Sara Boruc 

Sara Boruc i Artur Boruc poznali się w jednym z warszawskich klubów. Piłkarz wówczas był w związku. Z Katarzyną Modrzewską rozwiódł się w 2009 roku. Rok później Sara urodziła ich pierwszą c鏎k, doczekali się też syna Noah. W 2015 roku pobrali się w Grecji. Boruc zanim związała się z byłym już bramkarzem, prowadziła bloga modowego i pracowała jako stylistka. Próbowała sił również w muzyce, na swoim koncie ma nawet występ w "Idolu". Teraz odnosi sukcesy jako projektantka mody i biżuterii. Prowadzi dwie firmy, a w jej ubraniach chodzą Hailey Bieber czy Kendall Jenner. 

Tak wyglądały polskie i zagraniczne WAGs, zanim poznały ukochanych piłkarzyTak wyglądały polskie i zagraniczne WAGs, zanim poznały ukochanych piłkarzy Fot. Screen/ YouTube/ Kapif

Anna Lewandowska 

Małżonkowie poznali się w 2007 roku na obozie integracyjnym studentów Akademii Wychowania Fizycznego. Lewandowski już wtedy był bardzo ambitny, ale w dorosłej piłce nożnej stawiał pierwsze kroki. Był zawodnikiem Znicza Pruszków. Trenerka odnosiła sukcesy w karate tradycyjnym. Od tamtego czasu ówczesna Anna Stachurska bardzo się zmieniła. Teraz oboje prowadzą liczne biznesy sygnowane nazwiskiem. 

Georgina Rodriguez 

Modelka zanim związała się z Cristiano Ronaldo prowadziła normalne życie. Pracowała jako specjalistka ds. sprzedaży w salonie Gucci. To tam poznała piłkarza, który na początku był jej klientem. Obserwując jej fotografie z przeszłości można zauważyć, że w 2015 roku wyglądała nieco inaczej. Była bardzo naturalna i miała zupełnie inny styl ubierania, jednak od zawsze wyróżniała się nieprzeciętną urodą.

Tak wyglądały polskie i zagraniczne WAGs, zanim poznały ukochanych piłkarzyTak wyglądały polskie i zagraniczne WAGs, zanim poznały ukochanych piłkarzy Fot. Instagram/ georginagio

Marta Glik 

Marta Glik od 2011 roku jest żoną Kamila Glika. Poznali się, gdy oboje mieli zaledwie siedem lat. Na początku nie pałali do siebie sympatią, ale zaczęli się spotykać już w gimnazjum. W liceum kariera Kamila nabrała tempa i musiał wyjechać. Jego ówczesna partnerka nie chciała w związku na odległość. Zrezygnowała ze studiów, by móc do niego dołączyć. Pobrali się, gdy Marta miała 23 lata. Niedługo później zaczęli starać się o dziecko. Wychowują dwie córki. Siedem lat temu Marta miała inny kolor włosów. Teraz jest wierna blond odcieniom. 

Nie potrzebuję niani, żeby opiekowała się moim dzieckiem, żebym ja mogła spełniać się zawodowo, bo wiem, że przyjdzie na to czas. Jak Kamil skończy grać, ja będę miała szansę dla siebie. Taka jest umowa między nami - mówiła w wywiadzie opublikowanym na blogu Anny Lewandowskiej.

Tak wyglądały polskie i zagraniczne WAGs, zanim poznały ukochanych piłkarzyTak wyglądały polskie i zagraniczne WAGs, zanim poznały ukochanych piłkarzy Fot. Instagram/ martaglik

Celia Jaunat

Francuska modelka i Grzegorz Krychowiak uchodzą za najbardziej stylową parę. Zanim Celia związała się z piłkarzem, próbowała swoich sił jako modelka. Parą są od 2011 roku. Gdy się poznali, Krychowiak był piłkarzem Stade Remis i grał na wypożyczeniu w zespole z Bordeaux. Uczęszczali do tej samej szkoły we Francji i szybko między nimi zaiskrzyło. Pobrali się w 2019 roku. Dzielą nie tylko pasję do mody, ale i egzotycznych podróży. Najstarsze zdjęcie modelki w sieci pochodzi z 2013 roku i trzeba przyznać, ze oprócz koloru włosów niewiele się zmieniła. 

Tak wyglądały polskie i zagraniczne WAGs, zanim poznały ukochanych piłkarzyTak wyglądały polskie i zagraniczne WAGs, zanim poznały ukochanych piłkarzy For. Screen/ Twitter/ CeliaJaunat/ Instagram/ celiajaunat

Marina Łuczenko-Szczęsna

Wokalistka i Wojciech Szczęsny spotykają się od 2013 roku. Trzy lata później wzięli ślub i doczekali się syna, któremu dali na imię Liam. Marina w jednym z wywiadów zdradziła, że na początku nie była przekonana do ukochanego i nie ułatwiała mu zalotów. Zanim związała się z bramkarzem, rozkręcała karierę jako aktorka i wokalistka. Wydała trzy solowe albumy studyjne, występowała w teatrze, a także zagrała w serialu "39 i pół". 14 lat temu miała czarne włosy. Mimo upływu lat, żona Wojciecha Szczęsnego stawia na naturalność. 

Tak wyglądały polskie i zagraniczne WAGs, zanim poznały ukochanych piłkarzyTak wyglądały polskie i zagraniczne WAGs, zanim poznały ukochanych piłkarzy Fot. Kapif/ Instagram/ marina_official

U której z WAGs widzicie największą zmianę? 

Wi璚ej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.