Lewandowski dodał smutne zdjęcie, znani reagują. Olejnik mówi o całej drużynie, Dereszowska o człowieczeństwie. A żona?

Robert Lewandowski na Instagramie przeprosił za mecz z Meksykiem. Internauci natychmiast zareagowali na jego wpis. Głos zabrało również wiele znanych osób.

22 listopada odbył się pierwszy mecz polskiej drużyny na mundialu w Katarze. Nasi piłkarze inauguracyjne spotkanie rozegrali z reprezentacją Meksyku. Okazja do zdobycia gola pojawiła się, gdy faulowany Robert Lewandowski mógł wbić przeciwnikom bramkę z rzutu karnego. Strzał został obroniony i spotkanie zakończyło się remisem. Wynik 0:0 nie zadowolił piłkarzy. Kapitan drużyny postanowił przeprosić kibiców, że nie udało im się wygrać. 

Zobacz wideo Robert Lewandowski wyszedł do dziennikarzy i powiedział: To boli

Robert Lewandowski o meczu z Meksykiem: Powinniśmy wygrać. Przepraszam 

Krótko po zakończonym meczu na instagramowym profilu Roberta Lewandowskiego pojawił się nowy post. We wpisie kapitan drużyny stwierdził, że nasza reprezentacja powinna wygrać, a następnie przeprosił, że tak się nie stało. 

Zagraliśmy mądrze i powinniśmy wygrać. Tym trudniej mi się z tym pogodzić. Przepraszam i dziękuję za wszystkie słowa wsparcia. Walczymy dalej o awans - napisał.
 

Jego słowa spotkały się z miłym odbiorem ze strony kibiców. Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Nie masz za co przepraszać, sam wywalczyłeś tego karniaka, jesteś wielki i lecimy dalej bez trwogi w sercu.
Głowa do góry!

Wsparcie okazały mu także osoby ze świata show-biznesu.

Żadne Robert przepraszam, czasami tak jest. Jedziecie dalej cała drużyna, najlepsze przed wami. Walka i radość z gry na mundialu, nic do stracenia, a wszystko do wygrania! - napisał Paweł Deląg.
Ochoa [meksykański bramkarz - przyp. red.] to klasa na każdym mundialu i wyciąga niemożliwe piłki. Graty na solidny remis i nadzieje na awans - próbował podnieść Lewego na duchu Smolasty.
Robert grasz sam przeciwko 11! Mam nadzieję, że koledzy pomogą ci w kolejnych meczach! Powodzenia, potrafisz wygrywać - napisała Monika Olejnik.
Robert Lewandowski jest wybitnym piłkarzem, ale człowiekiem i czasem, choć rzadko, się myli. I ma do tego prawo! Kibicujemy dalej! Powodzenia w następnych spotkaniach - dodała Anna Dereszowska.
Do przodu - napisał Borys Szyc.
Robert! Jesteśmy z tobą! Z wami! Jedziecie dalej, chłopaki! Kibicujemy! Do przodu! - dodała Katarzyna Zielińska.

Komentarz dodali także m.in. Paulina Krupińska, Maciej Dowbor i Cezary Pazura. Nie mogło także zabraknąć Anny Lewandowskiej. Trenerka pod wpisem męża zostawiła emotikonkę czerwonego serca. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.