Anna Markowska już myśli o ślubie z Kubą Wojewódzkim. Wszystko zależy od niego

Kilka dni temu Anna Markowska ujawniła, że jest zakochana i od jakiegoś czasu spotyka się z Kubą Wojewódzkim. W rozmowie z portalem Jastrząb Post ujawniła, że ich relacja się rozwija. Będzie z tego ślub?

Znajomość Kuby Wojewódzkiego i Anny Markowskiej rozpoczęła się już jakiś czas temu, jednak wtedy modelka była związana z kimś innym. Połączyła ich niezwykła przyjaźń, która po półtora roku przerodziła się w głębsze uczucie. Ostatnio para zadebiutowała na ściance, a kilka dni temu sama gwiazda "Top Model" potwierdziła, że są w związku. Już zaczęła snuć plany o wspólnej przyszłości.

Zobacz wideo Anna Markowska tłumaczy się ze swojej relacji z Pawłem Delągiem

Anna Markowska myśli o ślubie z Kubą Wojewódzkim

Anna Markowska odnosi wrażenie, jakby znała Kubę Wojewódzkiego całe życie. Sam dziennikarz, wypowiadając się o niej, przyznał, że ujęła go jej niezależność i zaradność. W jednym z wywiadów modelka zdradziła kulisy ich relacji. Została zapytana o to, czy w związku z tym, jak dobrze się między nimi układa, planują zrobić kolejny krok. Czeka na pierścionek?

No ja się nie będę oświadczać Kubie, także to jest pytanie do Kuby. Jesteśmy razem, kochamy się, mam nadzieję, że będzie wszystko ok i będziemy się rozwijać - mówiła Anna Markowska w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Anna Markowska o trudnościach w związku z Kubą Wojewódzkim

Anna Markowska zadeklarowała, że jest bardzo szczęśliwa ze swoim partnerem i bardzo się kochają. Bywają jednak pewne trudności. Okazuje się, że nigdy nie była w medialnym związku, zatem relacja z Kubą Wojewódzkim to dla niej coś całkowicie nowego. Wcześniej nie pokazywała swoich partnerów ani nie mówiła o życiu prywatnym. Tym razem jest to niemożliwe. Rozumie jednak, że dłuższe trzymanie ich uczuć w tajemnicy nie byłoby łatwe.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.