Anna Markowska spotyka się z Kubą Wojewódzkim. W przeszłości wiele przeszła. "Nie mogłam jeść, nie mogłam mówić"

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska oficjalnie są już parą. Nowa partnerka dziennikarza ma za sobą ciężką chorobę.

Plotki o związku Kuby Wojewódzkiego i Anny Markowskiej krążyły w mediach od dłuższego czasu. Dopiero teraz modelka w rozmowie z portalem Jastrząb Post je potwierdziła. Celebrytka popularność zdobyła dzięki udziałowi w programie "Top Model", w którym doszła do wielkiego finału i otarła się o zwycięstwo. Wtedy też widzowie poznali jej traumatyczną historię.

Zobacz wideo Joanna Krupa w krótkiej sukience na ściance "Top Model"

Paulina SmaszczPaulina Smaszcz twierdzi, że Kurzajewski chciał zakończyć związek z Cichopek. Miał okłamać synów [PLOTEK EXCLUSIVE]

Anna Markowska ma za sobą bardzo poważną chorobę

Kiedy Anna Markowska była nastolatką, lekarze wykryli u niej złośliwy nowotwór głowy. Przeszła pięć operacji i dwa przeszczepy. O chorobie opowiedziała w "Top Model".

Były przerzuty i niestety było cięcie. Operacji było w sumie pięć plus dwa przeszczepy. Ta, którą najbardziej pamiętam, to usunięcie całego podniebienia, aż do głowy. Nie mogłam jeść, nie mogłam mówić, bo po prostu nie dałam rady.

Po intensywnym i trudnym leczeniu Anna Markowska wróciła do zdrowia. Miała jednak na głowie i szyi wiele blizn, zgłosiła się więc do programu "Klinika Naturalnego Piękna", by się ich pozbyć.

Anna Markowska pokazała bliznę na szyiAnna Markowska pokazała bliznę na szyi Fot. Instagram/ annamarkowska_official

Po "Top Model" zrobiło się o niej ponownie głośno, gdy w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie z Pawłem Delągiem. Wtedy fani pomyśleli, że związała się z aktorem.

To jest absolutnie przyjaźń. Z Pawłem zawsze łączyła nas przyjaźń. Świat ogarnął taki literalizm. Jest jeden do jeden. Pokażesz się z facetem na zdjęciu, to powiedzą, że masz romans. Wiem, z kim się przyjaźnię, a kogo kocham - powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

Anna Markowska i Paweł Deląg są parą? Fani nie mają złudzeńAnna Markowska i Paweł Deląg są parą? Fani nie mają złudzeń Fot. Instagram/ annamarkowska_official

Nowa partnerka Wojewódzkiego pochodzi z Krakowa, ale od kilku dobrych lat mieszka w Warszawie. Wcześniej w rodzinnym mieście ukończyła architekturę wnętrz i przestrzeni. Jest aktywna w mediach społecznościowych, w których chętnie relacjonuje, jak dba o wysportowaną sylwetkę. Zajrzyjcie koniecznie do naszej galerii, gdzie znajdziecie więcej zdjęć Anny Markowskiej. 

Gwiazdy reagują na porażkę Lewego. Olejnik mówi o całej drużynie, a Dereszowska pochyliła się nad kwestią człowieczeństwaLewandowski dodał zdjęcie, znani reagują. Olejnik mówi o całej drużynie. A żona?

Więcej o: