Anna Markowska potwierdza związek z Kubą Wojewódzkim. "Kochamy się". Nawiązała do zaręczyn

Anna Markowska potwierdziła, że z Kubą Wojewódzkim łączy ją głębsze uczucie. Ujawniła, jak wyglądały początki ich relacji.

Anna Markowska niedawno pojawiła się u boku Kuby Wojewódzkiego na jednej z imprez. Na profilu dziennikarza ukazało się też zdjęcie uczestniczki "Top Model". Teraz modelka w rozmowie z portalem Jastrząb Post potwierdziła, że są w związku. Opowiedziała, jak się poznali, co ich połączyło, a także jak reaguje na przykre komentarze na temat ich relacji.

Byłe związki gwiazdZapomniane związki show-biznesu. Niektóre gwiazdy wolałyby o nich zapomnieć

Zobacz wideo Anna Markowska o relacji z Pawłem Delągiem

Anna Markowska o związku z Kubą Wojewódzkim. Co ją w nim ujęło?

Anna Markowska w najnowszym wywiadzie otworzyła się na temat nowego partnera. Zaczęła od historii ich poznania się.

To była zabawna historia. Kuba do mnie napisał w sprawie jakiegoś tam biznesu. Ja po prostu się wstydziłam i nie odpisałam mu przez kolejne pół roku. Pomyślałam, że boję się tego świata, pomyślałam, że wielki świat może nie jest dla mnie. Natomiast po pół roku szczęśliwie gdzieś się spotkaliśmy i po prostu poczułam, że spotkałam przyjaciela, który wrócił po długim czasie - powiedziała.

Uczestniczka programu TVN była wówczas w związku, więc z Kubą Wojewódzkim tylko się przyjaźnili. Zaczęli się spotykać po 1,5 roku znajomości.

Tak dobrze mi się z nim rozmawiało, zaprzyjaźniliśmy się. Kuba był moim przyjacielem po prostu. Wtedy nie spotykaliśmy się zbyt często, bo ja byłam w związku i czasami tylko do siebie dzwoniliśmy. No i po jakimś czasie byliśmy razem.

Anna Markowska stwierdziła, że ujęła ją wrażliwość dziennikarza.

(...) Kuba emocjonalnie jest bardzo podobny do mnie. Jest bardzo wrażliwy (...) Taka troska, którą on ma, duża uczciwość. Kuba bardzo dużo wymaga od siebie, ale też od innych (...) Kocha świat, kocha czerpać z natury to, co najfajniejsze. Znajduje radość w takich zwykłych prostych rzeczach.

Reporterka Jastrząb Post zapytała modelkę o to, czy planują zrobić kolejny krok w relacji.

No ja się nie będę oświadczać Kubie, także to jest pytanie do Kuby. Jesteśmy razem, kochamy się, mam nadzieję, że będzie wszystko ok i będziemy się rozwijać - odpowiedziała.

Na koniec Markowska powiedziała, jak reaguje na negatywne komentarze na temat związku z dziennikarzem i dzielącej ich różnicy wieku.

Nie interesuje mnie to, co mówią ludzie, bo ja za dużo przeżyłam. Biorąc skalę, to jest dla mnie nic, że ktoś, kogo nawet nie zapytałabym o zdanie, napisze o mnie jakieś kłamstwo.

Radosław Majdan ostro o DodzieRadosław Majdan podsumowuje Dodę: Jej energią jest obrzucanie ludzi błotem

Anna Markowska w przeszłości była łączona m.in. z Pawłem Delągiem, jednak okazało się, że są tylko przyjaciółmi. Ostatni medialny związek Kuba Wojewódzki tworzył z Renatą Kaczoruk.

Więcej o: