Anna Markowska o trudnościach w związku z Kubą Wojewódzkim. "To cena, którą muszę zapłacić"

Anna Markowska potwierdziła, że tworzy związek z Kubą Wojewódzkim. Przyznała, że nigdy nie była w medialnym związku, ale wiedziała, że w tym przypadku to nieuniknione.

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki na początku października pojawili się razem na premierze w teatrze. Od tej pory fani zastanawiali się, co ich łączy. Uczestniczka jednej z edycji "Top Model" potwierdziła, że są parą. W rozmowie z portalem Kozaczek powiedziała, że nigdy nie chciała być w medialnym związku.

Grzegorz Krychowiak, Celia Krychowiak, Dominika Grosicka, Kamil GrosickiPartnerki polskich piłkarzy. Często goszczą na łamach kolorowej prasy

Zobacz wideo Anna Markowska o relacji z Pawłem Delągiem

Anna Markowska o relacji z Kubą Wojewódzkim. "Medialny związek nie jest najfajniejszą opcją"

Anna Markowska zdaje sobie sprawę, że związek z popularnym dziennikarzem, jakim jest Kuba Wojewódzki, trudno byłoby zachować w tajemnicy.

Jest to pewna cena, którą muszę zapłacić za związek z tym człowiekiem. Rzeczywiście, medialny związek nie jest najfajniejszą opcją - przyznała.

Dodała, że nigdy wcześniej nie pokazywała swoich partnerów. Twierdzi jednak, że w tym przypadku warto zapłacić tę cenę, jaką jest medialna relacja.

Ja nigdy nie mówiłam o życiu prywatnym i nigdy nie pokazałam swojego partnera, a tutaj niestety było to nieuniknione, ale krótko mówiąc, myślę, że było warto zapłacić tę cenę - podsumowała.

Anna Markowska w rozmowie z Jastrząb Post ujawniła, jak poznała się z Kubą Wojewódzkim. Na początku nawet nie odpisała mu na wiadomość.

To była zabawna historia. Kuba do mnie napisał w sprawie jakiegoś tam biznesu. Ja po prostu się wstydziłam i nie odpisałam mu przez kolejne pół roku. (...) Natomiast po pół roku szczęśliwie gdzieś się spotkaliśmy i po prostu poczułam, że spotkałam przyjaciela, który wrócił po długim czasie.

Paulina SmaszczPaulina Smaszcz twierdzi, że Kurzajewski chciał zakończyć związek z Cichopek. Miał okłamać synów [PLOTEK EXCLUSIVE]

Pasują do siebie?

Więcej o: