Natalia Lesz przebrana za batona, a Agnieszka Włodarczyk za motyla. Oto pięć największych modowych wpadek gwiazd

Celebryci nie zawsze odpowiednio trafiają ze stylizacją. Czasami zdarzy im się kompletna wpadka. Prezentujemy pięć największych modowych faux pas gwiazd.

Więcej informacji o stylizacjach gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Modowe wpadki zdarzają się każdemu. Popularni aktorzy czy piosenkarze nie są tutaj wyjątkiem. Mało tego, zdarza się, że zazwyczaj dobrze ubrana gwiazda potrafi zaskoczyć kompletnie nietrafionym wyborem garderoby. Przed wami pięć największych tego typu pomyłek. Niektóre z nich naprawdę szokują. 

Zobacz wideo Viki Gabor ma swój ulubiony sklep z ubraniami

Małgorzata Kożuchowska

Jesteście zaskoczeni obecnością Małgorzaty Kożuchowskiej w tym zestawieniu. No cóż, tak jak, wspominaliśmy wpadki modowe zdarzają się nawet najlepszym. A ta stylizacja aktorce się zdecydowanie nie udała. Zestawienie białej spódnicy z czarnymi kozakami. Do tego biały golf schowany pod czarną marynarką. To się nie mogło udać. 

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska kapif.pl

Natalia Lesz

Natalia też swego czasu nie zastanawiała się zbyt długo nad wyborem kreacji. Tutaj widzicie ją w bardzo krótkiej brązowej sukience, na której widnieje ogromny napis w stylu logo popularnych batoników. Całość została dopełniona ogromnymi futrzanymi kozakami. To nie wyglądało dobrze.

Natalia LeszNatalia Lesz kapif.pl

Agnieszka Włodarczyk

Aktorka postawiła na oryginalność. W czym nie ma oczywiście nic złego, ale w tym przypadku zdecydowanie przesadziła. Agnieszka Włodarczyk założyła na siebie długą, różową suknię, lekko ozdobioną w cętki. Najciekawszy był jednak dodatkowy efekt ubioru. Przy podnoszeniu rąk, rozciągało się sukno imitujące skrzydła motyla. 

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk kapif.pl

Natalia Siwiec

Ta gwiazda ma doskonały gust a jej stylizacje często są chwalone przez ekspertów. Jednak i jej zdarzyła się poważna wpadka. Natalia Siwiec założyła na siebie bardzo klasyczną, czarną spódnicę. Natomiast uwagę zwróciła górna część. Bardzo odważny materiał, przezroczysty, przypominający gorset w połączeniu z poważnym dołem nie wyglądał dobrze.

Natalia SiwiecNatalia Siwiec kapif.pl

Katarzyna Zielińska

Aktorka postawiła swego czasu na dość osobliwą stylizację. Ubrała się w długą suknię w kolorze morskiej zieleni. Przy rękawach rzucały się w oczy ogromne fioletowe falbany ciągnące się pod samą szyję. 

Katarzyna ZielińskaKatarzyna Zielińska kapif.pl

Więcej o: