Córka Fraszyńskiej i Gonery ma dziś 31 lat i jest nominowana do Oscara. Jak zmieniły się inne, mniej znane dzieci gwiazd?

Nie wszystkie osoby związane z show-biznesem chwalą się swoimi pociechami w mediach społecznościowych. Co wiadomo o mniej znanych dzieciach gwiazd? Kto poszedł w ślady sławnych rodziców?

W show-biznesie dzieci znanych gwiazd żyją w cieniu swoich rodziców. Część z nich decyduje się, by pójść w ich ślady i samodzielnie rozwijają swoje kariery. Czym się teraz zajmują i jak wyglądają? Większość z nas kojarzy je z czasów młodości, gdy występowali obok sławnych rodziców na ściankach. 

Zobacz wideo Jak Olga Kalicka odnajduje się w macierzyństwie? Wyśle syna do dwujęzycznego przedszkola

Córka Jolanty Fraszyńskiej i Roberta Gonery 

Jolanta Fraszyńska i Robert Gonera przez cztery lata tworzyli zgrane małżeństwo, jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu i zakończyła się rozwodem. Owocem ich związku jest córka, Nastazja Gonera. Urodziła się w 1990 roku, a teraz ma 31 lat i postanowiła pójść w ślady rodziców. Nie występuje jednak na ekranie, ale też związała swoją karierę ze światem filmu.

Nastazja studiuje na Wydziale Reżyserii Filmowej i Telewizyjnej PWSFTViT w Łodzi. Na swoim koncie ma napisanie scenariusza i reżyserię kilku filmów krótkometrażowych. Na Facebooku poinformowała, że ma szansę otrzymać studenckiego Oscara, za film "First Last Summer", który wyreżyserowała. 

News o poranku. Nasze "Pierwsze" w dalszym etapie, czyli w finale Student Academy Award, wśród 37 finałowych filmów i 7 w swojej kategorii international short narrative! Wielka radość i wzruszko. Już blisko. Trzymajcie kciuki - napisała.

Nastazja urodę odziedziczyła po sławnych rodzicach i wyrosła na bardzo elegancką kobietę. 

Córka Jolanty Fraszyńskiej i Roberta Gonery, Nastazja Gonera ma szansę na OscaraCórka Jolanty Fraszyńskiej i Roberta Gonery, Nastazja Gonera ma szansę na Oscara Fot. Screen. Facebook/ Nastazja Gonera

Córka Małgorzaty Foremniak 

Małgorzata Foremniak doczekała się trójki dzieci. Najstarsza z nich, córka Aleksandra Jędruszczak początkowo planowała pójść w ślady sławnej mamy. Ma za sobą aktorski debiut. Wspólnie z Małgorzatą zagrała w serialu "Hotel 52 ", jednak miała na siebie inny pomysł. Aleksandra studiowała psychologię. Jako specjalizację wybrała psychotraumatologię. Otworzyła własny gabinet, który w dobie pandemii jest oblegany przez osoby potrzebujące pomocy. 

Ola ma świetną relację z Małgorzatą Foremniak. Są sobie bardzo bliskie i utrzymują regularny kontakt. 

Małgorzata Foremniak, Aleksandra JędruszczakMałgorzata Foremniak, Aleksandra Jędruszczak EN

Córka Borysa Szyca

Borys Szyc w zeszłym roku powitał na świecie syna Henryka. Aktor ma również nastoletnią córkę ze związku z Anną Bareją. Sonia ma prawie 17 lat. Na początku stycznia obchodziła swoje urodziny, a aktor z tej okazji postanowił pokazać córkę na Instagramie.

Borys Szyc pokazał 16-letnią córkę na InstagramieBorys Szyc pokazał 16-letnią córkę na Instagramie Fot. Instagram/ borys.szyc

Nastolatka uczy się w szkole średniej i odziedziczyła po znanym ojcu talent wokalny. Borys Szyc w przeszłości wydał debiutancki album studyjny, zatytułowany "Feelin’ Good". Na Instagramie można zauważyć filmiki, na których śpiewa. 

 

Córka Odety Moro 

Odeta Moro regularnie publikuje na Instagramie zdjęcia syna, którego doczekała się ze związku z przedsiębiorcą Konradem Komornickim. Lew ma trzy lata i rośnie na oczach fanów. Dziennikarka jest również mamą córki, którą urodziła w 2003 roku. Sonia Figurska to owoc związku Odety z Michałem Figurskim. Sonia jest już pełnoletnia, jednak jej zdjęcia bardzo rzadko pojawiają się na profilach sławnych rodziców. Dziennikarka zrobiła wyjątek z okazji urodzin Soni i złożyła jej życzenia urodzinowe na Instagramie. Niewiele wiadomo na temat życia prywatnego młodej kobiety. Z pewnością jeszcze się uczy i być może zwiąże swoją karierę z dziennikarstwem. 

Córka Odety Moro i Michała Figurskiego, Sonia jest już pełnoletniaCórka Odety Moro i Michała Figurskiego, Sonia jest już pełnoletnia Fot. Instagram/ odetamoro

Córka Cezarego Pazury 

Cezary Pazura jest ojcem czwórki dzieci. Z żoną Edytą Pazurą wychowują trójkę pociech, córki Amelię i Ritę oraz syna Antoniego. Aktor ze związku z kobietą o imieniu Żanetą doczekał się córki Anastazji, która w tym roku skończy 33 lata. Cezary po tym, gdy pierwsza żona od niego odeszła, samodzielnie wychowywał Anastazję. Na Instagramie od czasu do czasu pojawiają się zdjęcia najstarszej pociechy. Można zauważyć, ze Anastazja ma bardzo dobrą relację z przyrodnim rodzeństwem. 

Anastazja Pazura poszła w ślady ojca. Ukończyła szkołę aktorską i w Anglii studiowała architekturę wnętrz. Zagrała w takich serialach jak "Na dobre i na złe" oraz "Barwy Szczęścia". Jednak to nie z aktorstwem związała swoją przyszłość. Pracuje dla jednego z luksusowych magazynów o sztuce i kulturze, jako dyrektor artystyczna.

Anastazja Pazura w tym roku skończy 33 lataAnastazja Pazura w tym roku skończy 33 lata Fot. Instagram/ edyta_pazura

Córki Beaty Kozidrak 

Beata Kozidrak, gdy była żoną Andrzeja Pietrasa doczekała się dwóch córek - starszej Katarzyny i Agaty. Agata urodziła się w 1993 roku i ma 28 lat. Swoją karierę związała z modą i próbuje zaistnieć jako projektantka. 

Beata Kozidrak z córkamiBeata Kozidrak z córkami East News

Agata Pietras stworzyła własną markę odzieżową o nazwie Modlishka. W jednym z wywiadów przyznała, że nie ciągnęło jej do show-biznesu. Zamiast tego podkradała sławnej mamie szpilki z szafy i od dziecka chciała zostać projektantką. Jak widać, te marzenie udało jej się zrealizować. 

Tak zmieniła się córka Beaty Kozidrak, Agata PietrasTak zmieniła się córka Beaty Kozidrak, Agata Pietras Fot. Instagram/ agatapietras

Widzicie podobieństwo do znanych rodziców? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.