Odeta Moro pokazała córkę. Sonia skończyła 18 lat. Fani są nią oczarowani. "Jak Grace Kelly"

Odeta Moro świętowała 18. urodziny córki Soni. Z tej okazji wrzuciła jej zdjęcie na Instagram.

Odeta Moro jest mamą dwójki dzieci - niemal trzyletniego syna Lwa i córkę Sonię, która właśnie skończyła 18 lat. Dziennikarka świętowała ten fakt na Instagramie, publikując czarno-białą fotografię córki.

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Odeta Moro obchodziła 18. urodziny córki

Dziennikarka wyjątkowo rzadko pokazuje córkę. Na jej profilu na Instagramie króluje synek Lew. Tym razem zrobiła wyjątek z okazji osiemnastki swojej starszej pociechy.

18 lat temu zaszczyciła mnie swoją obecnością! Moja mała ukochana córeczka! Zabije mnie, jak wróci do domu, że wrzucam jej zdjęcie, ale jest piękna i mądra, więc jak się tym nie pochwalić! Dziś równo o 13:30 kończy 18 lat. Urodziła się do "Marchewkowego pola" Lady Pank! Taki drobiazg, a robi klimat! Kiedy to minęło... - napisała Odeta Moro.
 

Fotografia wzbudziła niemałe emocje. Fani i sławni znajomi dziennikarki komplementowali Sonię, nie kryjąc zachwytu nad jej urodą.

Jaka piękna! Wszystkiego najlepszego! - napisał Qczaj.
Sto lat dla Soni! Piękna - dodała Monika Mrozowska.
Cudna! - napisała Anna Korcz.

Fani również byli oczarowani.

Wow, piękna, wygląda jak Grace Kelly!
Podobna do mamy.
Piękna i mądra po mamie. Wszystkiego najlepszego! - pisali.

My również przyłączamy się do urodzinowych życzeń dla Soni!

Przeczytaj także: Córka Figurskiego i Moro zamieszkała z ojcem. Dziennikarka milczy, ale głos zabrał jej menedżer. "Sonia postanowiła nadrobić stracony czas"

Sonia jest córką Odety z jej poprzedniego związku z Michałem Figurskim. Po rozstaniu z dziennikarzem Moro związała się w 2016 z przedsiębiorcą Konradem Komornickim, z którym ma syna, Lwa.

Więcej o:
Copyright © Agora SA