Córka Figurskiego i Moro zamieszkała z ojcem. Dziennikarka milczy, ale głos zabrał jej menedżer. "Sonia postanowiła nadrobić stracony czas"

Michał Figurski skrytykował niedawno swoją byłą żonę w mediach. W międzyczasie ich córka Sonia rzekomo podjęła decyzję o przeprowadzce do ojca.

Michał Figurski i Odeta Moro byli małżeństwem przez 12 lat. Ich związek nie przetrwał próby czasu i para rozwiodła się w 2014 roku. Owocem ich miłości jest nastoletnia dziś córka Sonia. Do niedawna byli małżonkowie unikali komentowania swojej przeszłości. Wszystko zmienił ostatni wywiad Figurskiego.

Michał Figurski gorzko o Odecie Moro

Michał Figurski niedawno publicznie skomplementował swoją partnerkę, Magdaleną Kasprowicz. Przy okazji odniósł się też do byłej małżonki.

Moja Magda w najgorszych słowach mówi mi: Spójrz ty na siebie! Co ty wyprawiasz, człowieku?! A ja wcześniej nie byłem w takiej relacji. Wcześniej było: Sam sobie na to zasłużyłeś i teraz się z tym chrzań - wyznał szczerze.

Menedżer zabrał głos

Odeta Moro uznała, że dla dobra dziecka nie będzie komentowała słów Michała Figurskiego. Oliwy do ognia dodał fakt, że Sonia ponoć postanowiła ostatnio wyprowadzić się od dziennikarki i zamieszkać u ojca i jego partnerki. Zaistniałą sytuację skomentował menedżer Moro.

Odeta Moro za pośrednictwem swoich social mediów pokazuje swoje życie, dom, dzieci, partnera, kota - tyle na ile chce, szanując prywatność domowników. Nigdy nie pomyślała, żeby w mediach opowiadać, gdzie śpi jej córka, czy też z którym rodzicem spędza więcej czasu. Dzieci rozwodników zawsze mają po dwa domy. Po 16 latach Sonia postanowiła nadrobić stracony czas z ojcem, co nie oznacza, że wyprowadziła się od mamy, jak podawały niektóre portale plotkarskie. Z szacunku do prywatności córki, Odeta, nie będzie udzielała w tej sprawie komentarzy - powiedział w rozmowie z portalem "Jastrząb Post".

Odetę Moro trzeba pochwalić się za konsekwencję i powściągliwość. Sytuacja rzeczywiście wydaje się być niełatwa, ale ona jak widać nie ma zamiaru publicznie prać rodzinnych brudów w mediach. Brawo! Niektóre gwiazdy mogłyby się od niej sporo nauczyć.

"Przerwa na kawę" z Odetą Moro"

Zobacz wideo
Więcej o: