Partner Różczki jest reżyserem, a mąż Mensah miliarderem. Gwiazdy chwalą się swoimi ukochanymi. Kim są i jak wyglądają?

Gwiazdy mają różnorodne podejście do afiszowania się z życiem prywatnym. Niektóre (tak jak Magdalena Różczka) unikają publikowania wspólnych zdjęć z partnerami, inne (tak jak Omenaa Mensah) chwalą się podróżami w towarzystwie ukochanego. Czym zajmują się wybrankowie aktorek i celebrytek?

Magdalena Różczka poznała swoją obecną miłość w 2012 roku na planie serialu "Lekarze". Zarówno ona, jak i Jan Holoubek (syn Gustawa Holubka i Magdaleny Zawadzkiej) trwali wówczas w poprzednich związkach i musieli przejść batalię sądową z poprzednimi małżonkami, aby w końcu cieszyć się wspólnym życiem. Ostatecznie doczekali się dwóch córek i wspólnie wychowują najstarszą pociechę aktorki z pierwszego związku. 

Jan Holoubek jest docenianym reżyserem. 1 czerwca otrzymał Nagrodę im. Janusza "Kuby" Morgensterna "Perspektywa" - za debiut reżyserski za film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". 

Magdalena Różczka, Jan HoloubekMagdalena Różczka, Jan Holoubek Instagram/ @magdalena_rozczka

Zobacz wideo Pamiętacie jeszcze te pary?

Anna Kalczyńska i Maciej Maciejowski

Dziennikarka od czternastu lat jest szczęśliwą żoną Macieja Maciejowskiego, z którym ma troje dzieci: Jana, Hannę i Krystynę. Czym zawodowo zajmuje się jej ukochany? Od 2004 roku był związany ze stacją TVN. Z funkcji członka zarządu TVN Discovery i dyrektora pionu internetowego zrezygnował kilka miesięcy temu. 

Anna Kalczyńska w jednym z instagramowych postów opisała, jak poznała swojego życiowego wybranka. 

Poznaliśmy się w 2006 roku, gdy pracując nad projektem programu "Tu Europa", trafiłam do Maćka, żeby opracować reklamową strategię komunikacyjną. Chyba go na starcie trochę onieśmieliłam, ale szybko odzyskał chłopak rezon. Ułożyliśmy tekst dla prasy, pochylając się nad firmowym sushi... i oto 16 lat później mamy troje dzieci, piękne wspomnienia związane z naszą firmą i jeszcze fajniejsze plany na przyszłość. 

Anna Kalczyńska, Maciej MaciejowskiAnna Kalczyńska, Maciej Maciejowski Instagram/ @annakalczynskam

Magdalena Różczka, Magdalena Zawadzka, Gustaw HoloubekRóżczka pokazała partnera. To syn gwiazdorskiej pary. "Gratuluję ci, kochany"

Anna Guzik i Wojciech Tylka

Anna Guzik i Wojciech Tylka poznali się na stoku w Szczyrku, gdzie mężczyzna uczył aktorkę jazdy na snowboardzie. W maju 2013 roku pobrali się w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem, bo z tamtych okolic pochodzi partner aktorki. Trzy lata później zostali rodzicami i powitali na świecie bliźniaczki – Ninę i Barbarę. W 2017 roku para doczekała się kolejnej córki – Bogny.

Małżeństwo niedawno obchodziło kolejną rocznicę ślubu

Przeszliśmy z Wojciechem już wspólnie osiem lat, a od pięciu jedziemy na rollercoasterze - chwaliła się gwiazda na Instagramie.

Anna Guzik, Wojciech TylkaAnna Guzik, Wojciech Tylka Instagram/ @anna_guzik_

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka tworzą najbardziej zgodną i trwałą parę w polskim show-biznesie. Choć oboje wykonują medialne zawody, stronią od nadmiernego afiszowania się z łączącym ich od lat uczuciem. Córka Anny Jantar może nieustannie cieszyć się towarzystwem męża, ponieważ to właśnie z nim realizuje wiele muzycznych projektów. Dąbrówka jest bowiem świetnym perkusistą i kompozytorem. 

Natalia Kukulska, Michał DąbrówkaNatalia Kukulska, Michał Dąbrówka Instagram/ @natalia.kukulska

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska

Pogodynka wzięła ślub z biznesmenem w 2019 roku, ale już dwa lata wcześniej na świat przyszedł owoc ich miłości - syn Vincent. Para wychowywała wspólnie również dorosłą już córkę Omeny z poprzedniego związku.

Tworzymy rodzinę patchworkową. Mąż ma z pierwszego związku dwie super dziewczynki, ja mam Vaneskę, a łącznikiem jest wspólny synek Vincent. Ukochany, wspaniały, totalnie nie z tego świata - mówiła pogodynka w rozmowie z "Twoim Stylem".

Kim jest ukochany Mensah? Rafał Brzoska jest ekonomistą, przedsiębiorcą, prezesem międzynarodowej Grupy Kapitałowej Integer.pl oraz właścicielem InPostu i Paczkomatów. Dzięki aktywności zawodowej na początku 2021 uplasował się na 7. miejscu na liście 100 najbogatszych Polaków opublikowanej na łamach "Forbesa". Jego majątek szacowany jest obecnie na 5,7 mld złotych. 

Omenaa Mensah, Rafał BrzoskaOmenaa Mensah, Rafał Brzoska Instagram/ @omenaamensah

Natalia SiwiecNatalia Siwiec odpowiadała na pytania fanów. "Moja ulubiona pozycja seksualna?"

Więcej o: