W "Gogglebox" widzimy ją w salonie. A jak wygląda reszta mieszkania Sylwii Bomby? Bardzo glamour

Sylwia Bomba z "Gogglebox" lubi pokazywać zakamarki swojego mieszkania. Ostatnio na Instagramie mogliśmy zobaczyć jej hol. Patrząc jednak na inne zdjęcia, można zauważyć, że wszystkie wnętrza są utrzymane w podobnej estetyce.

Sylwia Bomba z "Gogglebox" urządziła swoje mieszkanie tak, by wnętrza były jasne i przestronne. Niemal na każdym zdjęciu, na którym możemy dostrzec fragmenty jej gniazdka, towarzyszy jej ukochana córeczka. 

Zobacz wideo Przerwa na kawę z Sylwią Bombą. "Ważyłam prawie 90 kg. Schudłam 30 kg"

Mieszkanie Sylwii Bomby z "Gogglebox"

Kuchnia

Kuchnia uczestniczki "Gogglebox" Sylwii Bomby to część mieszkania, w którym celebrytka spędza zapewne najwięcej czasu, bo nie ukrywa, że uwielbia gotować. Tutaj postawiła na nowoczesne rozwiązania i zdecydowała się na czarno-białe szafki, a ściany pokryte zostały szarą ochronną płytą.

Sylwia Bomba z 'Googlebox' pokazała kawałek salonu. Jest w stylu glamourSylwia Bomba z 'Googlebox' pokazała kawałek salonu. Jest w stylu glamour Screen Instagram: @sylwiabomba

Salon

W salonie Bomby na pierwszy rzut oka wysuwa się ogromna szara kanapa. Wygląda na bardzo wygodną, szczególnie że Sylwia lubi przesiadywać nie tylko na jej głównej części, ale i bokach. W całym wnętrzu dominuje biało-szara kolorystyka. Naszą uwagę zwraca nietypowy żyrandol z okrągłymi elementami.

Sylwia BombaSylwia Bomba Sylwia Bomba - Instagram

Sylwia BombaSylwia Bomba Instagram.com/ sylwiabomba

Mieszkanie Sylwii BombyMieszkanie Sylwii Bomby instagram.com@sylwiabomba

Łazienka

W łazience uczestniczki "Gogglebox" jest zdecydowanie ciemniej. W centralnym miejscu znajduje się duża podświetlana wanna, a wielkoformatowe płytki przedzielone są ozdobną listwą z glazury.

Sylwia BombaSylwia Bomba instagram @sylwiabomba

Hol

Korytarz w mieszkaniu Bomby wyłożony jest ciemnymi panelami, które doskonale pasują do jasnych ścian. Wrażenie robi także lustrzana szafa.

Sylwia Bomba z córkąSylwia Bomba z córką Instagram/sylwiabomba

Mieszkanie Sylwii BombyMieszkanie Sylwii Bomby instagram.com@sylwiabomba

Balkon 

Ta część mieszkania Sylwii również nie odstaje od wcześniejszej kolorystyki. Widzimy ściany w szarym odcieniu i wygodne, wiklinowe krzesła. Poza tym to miejsce najwyraźniej pozwala małej Tosi na ćwiczenie artystycznych umiejętności. 

Mieszkanie Sylwii BombyMieszkanie Sylwii Bomby instagram.com@sylwiabomba

Zobacz też: Sylwia Bomba pluska się z córką w basenie. Fani zachwyceni figurą celebrytki w bikini. "Świetnie pani wygląda"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.