Sylwia Bomba pokazała się w krótkich włosach. "Dla mnie to wielkie wydarzenie"

Sylwia Bomba zastanawia się nad zmianą fryzury. Gwiazda TTV pokazała swoim obserwatorom, jak wygląda w innych włosach.

Wygląda na to, że Sylwia Bomba, kojarzona przede wszystkim z programu TTV "Googlebox", poczuła zew wiosny. Celebrytka zaczęła zastanawiać się nad zmianą fryzury i - jak sama przyznała - jest to dla niej "wielkie wydarzenie". Podzieliła się ze swoimi obserwatorami możliwościami, które bierze pod uwagę.

Zobacz wideo Jakie operacje plastyczne miała Sylwia Bomba? "To jest niesamowite"

Sylwia Bomba zastanawia się nad zmianą fryzury

Długie, ciemne, falowane włosy Sylwii Bomby stały się nieodłącznym elementem jej wizerunku. Pomimo tego, gwiazda TTV zapragnęła odświeżyć swój wygląd i nieco poeksperymentować z fryzurą. Swoim obserwatorom przedstawiła się w trzech odsłonach: długich i kręconych włosach niczym Kim Kardashian, zmysłowym bobie otulającym szyje oraz w wydaniu blond. Gwiazda tym samym poprosiła obserwatorów o pomoc w wyborze, w którym wydaniu wygląda najlepiej:

Planuje pewne zmiany, mianowicie zmianę fryzury. Dla mnie to wielkie wydarzenie, bo całe życie miałam prawie takie same włosy. Dajcie proszę znać, która metamorfoza Wam się bardziej podobała? Wrzucam także zdjęcie, gdzie byłam blondynką! Który look najfajniejszy?
 

Czytając komentarze trudno odgadnąć, w której wersji Bomba spodobała się swoim obserwatorom najbardziej. Wielu jednak wybiera pomiędzy wydaniem w wersji blond, a czarnym bobem:

Kleopatra! Ja też całe życie długie miałam, a teraz od pięciu miesięcy mam krótkiego boba! Nigdy w życiu nie czułam się tak dobrze w tych włosach!
Do ramion, mega zmiana.
W krótkich czarnych to jak nie ty! I mega mi się podoba, ale wymaga odwagi...
W jasnych bardzo ładnie.

W której fryzurze Bomba podoba wam się najbardziej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.