Anita Werner i Michał Kołodziejczyk pokazują mieszkanie. Jak się urządzili? Dominuje jeden kolor

Anita Werner zadebiutowała na Instagramie w lipcu 2020 roku. I od tego czasu chętnie wrzuca do sieci zdjęcia związane z pracą. Zdarza jej się też pokazać z nieco bardziej prywatnej strony - na ujęciach z parterem Michałem Kołodziejczykiem. Na kilku widać, jak para urządziła swoje mieszkanie.
Anita Werner i Michał Kołodziejczyk Anita Werner i Michał Kołodziejczyk Fot. Anita Werner - Instagram

Salon Anity i Michała

Na świątecznym zdjęciu z udziałem Michała i Anity mogliśmy przyjrzeć się, jak wygląda ich salon. Tłem dla romantycznego pocałunku pary była choinka, długie i ciężkie granatowe zasłony i biały stolik. To właśnie ten kolor dominuje w mieszkaniu dziennikarzy. 

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk Anita Werner i Michał Kołodziejczyk instagram.com@michal_kolo1

Biblioteczka

W gabinecie Michała (wnioskujemy po statuetce z jego nazwiskiem) pojawił się sporych rozmiarów regał z książkami. Oprócz ulubionych pozycji, z pewnością nie zabrakło tam również autorskiego reportażu "Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka", który jest efektem współpracy pary. 

Anita Werner Anita Werner instagram.com@anita_werner_official

Jasne umeblowanie

Anita jakiś czas temu wrzuciła do sieci swoje zdjęcie po treningu. Mogliśmy zobaczyć, że wyłożyła podłogę jasnobrązowymi panelami. Ma też szafy ze srebrnymi uchwytami - oczywiście też białą.

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk Anita Werner i Michał Kołodziejczyk instagram.com@michal_kolo1

Hol

Ostatnie zdjęcie z domu pary mogliśmy zobaczyć w zeszłym tygodniu. Obydwoje, eleganccy i szykowni zapozowali w lustrze, w odbiciu którego odbijał się hol. Podłogi, ściany, meble i dodatki są w tym samym kolorze. Jedynym przełamaniem jest mało instagramowe obuwie, tym razem zaskoczenie - w innych odcieniach niż biel.

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk Anita Werner i Michał Kołodziejczyk instagram.com@michal_kolo1

Kuchnia

Tutaj tłem dla ujęcia Werner i Kołodziejczyka była ich kuchnia, która nieco odbiega od instagramowych standardów prezentowanych przez wielu celebrytów i gwiazdy. Wygląda zupełnie zwyczajnie - na lodówce jest przyczepionych sporo kolorowych magnesów, a na stole stoją wiosenne kwiaty. Na środku jest też duży, abstrakcyjny obraz. 

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk Anita Werner i Michał Kołodziejczyk instagram.com@anita_werner_official

Michał i Anita niechętnie dzielą się prywatnością

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk unikają medialnego rozgłosu związanego ze swoim życiem prywatnym, dlatego niemal wszystkie zdjęcia, które publikują, są starannie wyselekcjonowane, a ujęcia z mieszkanie pojawiają się jedynie w kontekście pokazania siebie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.