Sylwia Bomba pluska się z córką w basenie. Fani zachwyceni figurą celebrytki w bikini. "Świetnie pani wygląda"

Sylwia Bomba, gwiazda "Gogglebox", wybrała się z córką na basen. Przy okazji postanowiła zrobić sobie urocze zdjęcie. Fani podziwiali jej urodę i bikini.

Sylwia Bomba dała się poznać szerszej publiczności jako jedna z uczestniczek programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Na ekranach telewizorów możemy ją oglądać już od kilku lat. Obecnie jej konto na Instagramie obserwuje aż 742 tysiące osób. Ostatnio Sylwia podzieliła się z internautami zdjęciem wykonanym na basenie.

Sylwia Bomba pluska się z córką na basenie

Na zdjęciu widzimy celebrytkę pluskającą się w wodzie ze swoją córką Antosią, którą uczy pływania od wielu miesięcy. Podkreśla, że zaczęła chodzić z córką na basen niedługo po urodzeniu, aby ta szybko oswajała się z wodą. Dziś jako mama jest dumna, że dziecko nie boi się pływać. Sylwia Bomba pochwaliła się fanom, że w końcu, po wielu miesiącach zamknięcia z powodu pandemii, otwarte zostały niektóre baseny, dlatego skorzystała z okazji.

Rozpoczynamy aktywnie weekend (jak my za tym tęskniliśmy) – napisała Sylwia na Instagramie.

Internauci zwrócili jednak większą uwagę na Sylwię i jej sylwetkę.

Super, ale Ty chudzinka
Świetnie pani wygląda - komentowali.
 

Zainteresowanie wzbudziło także wdzianko gwiazdy:

Świetny ma pani strój kąpielowy!

Sylwia Bomba i jej macierzyństwo

Ciąża Sylwii Bomby była wydarzeniem medialnym. W programie „Gogglebox” zorganizowano dla niej baby shower. Antosia przyszła na świat w styczniu 2019 roku. Od tamtej pory uczestniczka programu najczęściej wrzuca do sieci zdjęcia ze swoją dwuletnią już córeczką, która jest jej dumą.

Zobacz wideo Jakie operacje plastyczne miała Sylwia Bomba? "To jest niesamowite"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.