Wiesław Nowobilski w ''Tańcu z gwiazdami''. Jak tańczy kierownik budowy programu "Nasz Nowy Dom"?

Wiesław Nowobilski dołączył do ekipy ''Tańca z gwiazdami''. Zobaczymy go w 13. edycji show. Czy kierownik budowy z programu ''Nasz nowy dom'' poradzi sobie na parkiecie? Pomoże mu Janja Lesar.

Kim jest Wiesław Nowobilski?

Kim jest Wiesław Nowobilski? Z wykształcenia jest budowlańcem. Uczył się w Zespole Szkół Drzewnych w Kalwarii Zebrzydowskiej. W 2004 r. uruchomił własną firmę budowlaną. 

Ile lat ma Wiesław Nowobilski?

Ile lat ma Wiesław Nowobilski? Wiele osób chciałoby dowiedzieć się więcej na temat życia prywatnego sympatycznego kierownika budowy z programu ''Nasz nowy dom''.  Nie jest jednak łatwo do nich dotrzeć, bo bohater chroni swoją prywatność. Wiadomo, że ma ok. 50 lat, ale nie jest znana dokładna data urodzin. 

Jamala w 'Tańcu z Gwiazdami'"Taniec z Gwiazdami". Udział zagranicznej gwiazdy podzielił fanów

Skąd pochodzi Wiesław Nowobilski?

Skąd pochodzi Wiesław Nowobilski i gdzie mieszka? Okazuje się, że jest związany z Małopolską. Miejscem jego zamieszkania jest zaś Jurgów w powiecie tatrzańskim. 

 ''Nasz nowy dom'' i popularność

Skąd wzięła się popularność Wiesława Nowobilskiego? Przyniósł ją dopiero program ''Nasz nowy dom''. Wiesław ma tam rolę kierownika budowy. Od niego w dużej mierze zależy organizacja prac, które muszą być w przypadku tego programu wykonywane w ekspresowym tempie. Bardzo szybko zyskał sobie ogromną sympatię widzów. Właśnie ona wraz z rozpoznawalnością doprowadziły go do ''Tańca z gwiazdami''

Zobacz wideo Rekordowe stawki w "Tańcu z gwiazdami". Te gwiazdy zarabiały najwięcej za odcinek

Kierownik budowy ''Nasz nowy dom'' zatańczy z Janją Lesar

Kierownik budowy z ''Naszego nowego domu'' będzie miał świetne wsparcie podczas zmagań na parkiecie. Dostarczy go Janja Lesar. Polsko-słoweńska tancerka najwyższej klasy od lat bierze udział w programie jako trenerka. Z jej doświadczenia i umiejętności korzystali m.in. Popek, Denis Urubko czy Damian Kwiatkowski. 

Jury 'Tańca z Gwiazdami'; Agnieszka Kaczorowska"Taniec z Gwiazdami". Znamy skład jury. Nie będzie Agnieszki Kaczorowskiej

''Taniec z gwiazdami'' 2022 - kiedy pierwszy odcinek?

''Taniec z gwiazdami'' 2022 z pewnością dostarczy wielu emocji. Postaci takie, jak Krzysztof Rutkowski, Karolina Pisarek czy Maja Włoszczowska z pewnością wiele razy bardzo korzystnie zaskoczą nas na parkiecie. Pierwsza odsłona serii już 29 sierpnia o 20.00 w Polsacie. 

Zobacz też: "Taniec z Gwiazdami". Wystąpi para jednopłciowa. W Polsce to szok, zagranicą standard

Więcej o: