"Taniec z gwiazdami". Wystąpi gwiazda programu "Nasz nowy dom". Widzowie zaskoczeni. "Trochę pstryczek w nos"

Producenci "Tańca z gwiazdami" sukcesywnie ujawniają kolejnych uczestników jesiennej edycji programu. Poznaliśmy nazwisko kolejnej gwiazdy. Nieoczywisty wybór?

Już jesienią startuje kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". Poznaliśmy już część gwiazd, które niebawem będą rywalizować ze sobą na parkiecie. O Kryształową Kulę powalczy też Wiesław Nowobilski znany z programu "Nasz nowy dom".

Zobacz wideo Edyta Herbuś zostanie jurorką „Tańca z Gwiazdami"? Jasna deklaracja

"Taniec z Gwiazdami". Na parkiecie wystąpi znany z programu "Nasz nowy dom" inżynier

Informację tę znajdziemy na instagramowym profilu programu. Nowobilski jest kierownikiem budowy w programie "Nasz nowy dom" i na jego barkach spoczywa ogromna odpowiedzialność. W tanecznym show widzowie ocenią jego poczucie rytmu i osobowość.

Pracowity góral o wielkim sercu. Wiesław Nowobilski - kierownik budowy z programu "Nasz nowy dom" to kolejna gwiazda, która wystąpi w nadchodzącej edycji "Tańca z Gwiazdami". Ciekawe, czy na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" Wiesiek poradzi sobie równie dobrze jak podczas remontów? Witamy w programie i życzymy powodzenia.
 

"Taniec z Gwiazdami". Widzowie komentują wybór producentów programu

Widzowie są nieco zaskoczeni wyborem producentów, ale mimo wszystko życzą panu Wiesławowi sukcesów na parkiecie. Inni chcieliby zobaczyć, jak o kryształową kule walczy prowadząca "Nasz nowy dom", czyli Katarzyna Dowbor. W nadchodzącej edycji nie zobaczymy jednak rudowłosej prezenterki.

Taki trochę pstryczek w nos dla pani Kasi... Chyba, że sama odmówiła udziału, to wtedy ok. Niemniej jednak trzymam kciuki za pana Wiesia, bardzo sympatyczny.
Gratulacje. Życzę panu Wiesiowi naprawdę samych 10! Trzymam kciuki.
Panie Wiesiu, dla mnie pan jest najjaśniejszą gwiazdą!

Myślicie, że pan Wiesław poradzi sobie na parkiecie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.