"Taniec z Gwiazdami". Znamy skład jury. Agnieszka Kaczorowska miała zastąpić jednego z jurorów. Już wszystko jasne

Znamy już jury 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". To dobrze znane nazwiska. Okazuje się także, że w składzie sędziowskim zabraknie Agnieszki Kaczorowskiej. Wcześniej spekulowano, że celebrytka ma zastąpić Andrzeja Piasecznego.

Trwają przygotowania do 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". Kolejna odsłona show zadebiutuje na antenie Polsatu jesienią. Podczas nowego sezonu będziemy obserwować taneczne zmagania sław, takich jak Maja Włoszczowska, Michał Mikołajczak,Łukasz Płoszajski, Natalia Janoszek czy Krzysztof Rutkowski. Jednym z uczestników będzie też Jacek Jelonek, który zatańczy w parze z mężczyzną. Stacja ma jednak podobno problem ze znalezieniem kandydata, który zatańczy z modelem. Spekulowano również na temat zmian w składzie jury. Wiadomo już, kto będzie oceniał popisy gwiazd.

Zobacz wideo Rekordowe stawki w "Tańcu z gwiazdami". Te gwiazdy zarabiały najwięcej za odcinek

"Taniec z Gwiazdami". Znamy skład jury. Nie będzie Agnieszki Kaczorowskiej

Ostatnio wiele mówiło się na temat zmian w jury "Tańca z Gwiazdami". Na liście kandydatów do składu sędziowskiego 13. edycji pojawiali się między innymi Marcin Hakiel i Agnieszka Kaczorowska, która miała podobno zastąpić Andrzeja Piasecznego.

Agnieszka jest doświadczoną i utytułowaną tancerką, a do tego zna program od podszewki. Byłaby świetna w tej roli - podawał magazyn "Party".

Niedawno Polsat ujawnił skład jurorski 13. odsłony programu. Okazało się, że stacja nie planuje na razie zastępstw. Za stołem sędziowskim ponownie zobaczymy Iwonę Pavlović, Michała Malitowskiego, Andrzeja Grabowskiego oraz Andrzeja Piasecznego. Zmiany nie nastąpią również wśród prowadzących. Gospodarzami jesiennej edycji "Tańca z Gwiazdami" będą Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna i Izabela Janachowska. Premiera nowego sezonu show już w poniedziałek 29 sierpnia.

Chcielibyście zobaczyć Agnieszkę Kaczorowską w roli jurorki?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.