Iwona Pavlović się przerobiła. Zupełnie inna twarz. "Bawi mnie to, ale tak naprawdę przeraża"

Iwona Pavlović wrzuciła ostatnio zdjęcie na InstaStories i zaskoczyła swoich fanów. Jurorka "Tańca z Gwiazdami" była nie do poznania. Co zrobiła z twarzą?

Iwona Pavlović jest stale obecna w polskiej telewizji od 2005 roku. Od pierwszej edycji "Tańca z Gwiazdami" pełni w nim rolę jurorki. Przetrwała zmiany w składzie jurorskim, prowadzących, a nawet zmianę stacji. Poza tym Pavlović to także utytułowana tancerka, wielokrotna mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim i międzynarodowy sędzia taneczny. Celebrytka jest także obecna w mediach społecznościowych, a na Instagramie obserwuje ją ponad 35 tysięcy osób. Ostatnio zaskoczyła fanów nowym zdjęciem. Była nie do poznania.

Zobacz wideo Iwona Pavlović szaleje z mężem w domu. „Nauczyłam go kroków walca i cha-chy"

Iwona Palvović odkryła filtry na Instagramie i nie może wyjść z szoku

Jurorka postanowiła pokazać się followersom, używając popularnych na Instagramie filtrów. Trzeba przyznać, że ciężko ją rozpoznać na udostępnionej na stories fotografii.

Iwona PavlovićIwona Pavlović Fot. Instagram.com/iwonapavlovic

Jednocześnie Pavlović zdradziła, że nie jest fanką takich rozwiązań. 

Świat zwariował. Nie można nagrywać takich rzeczy filtrem, bo człowiek jest człowiekiem. Ja jestem robokopem. Kompletnie inna kobieta.  Bardzo mnie to bawi, ale tak naprawdę przeraża, bo po prostu można oszukać wszystko i wszystkich - skwitowała Iwona Pavlović w krótkim filmiku na InstaStories.

Z jednej strony rozumiemy punkt widzenia tancerki, z drugiej jej reakcje trochę bawi, ponieważ jest w tej kwestii spóźniona kilka dobrych lat. Swoją drogą, duża ilość makijażu czy też zabiegi medycyny estetycznej, to też jakaś forma naginania rzeczywistości. Na Instagramie Pavlović można jednak odnaleźć nagrania z małą ilością makijażu, w wersji bardziej naturalnej. Widać różnicę?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.