Małgorzata Rozenek w jury "Tańca z Gwiazdami"? Iwona Pavlović jest na nie. Podała powód

Iwonie Pavlović nie przypadł do gustu pomysł, aby Małgorzata Rozenek zasiadła w jury kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami". Tancerka ma dla "Perfekcyjnej" inną propozycję.

Więcej o programach telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl

"Taniec z Gwiazdami" wróci do Polsatu jesienią, a stacja powoli kompletuje listę gwiazd, które zaprezentują się w programie. Nie jest jeszcze pewne, kto zasiądzie za stołem jurorskim 13. edycji show, a w połowie maja zaczęły pojawiać się plotki, że do jury może dołączyć Marcin Hakiel. Reporterka JastrząbPost dość niespodziewanie zagadnęła Iwonę Pavlović, czy w roli osoby oceniającej taneczne popisy gwiazd widziałaby Małgorzatę Rozenek. Tancerka uważa jednak, że prowadząca "Projekt Lady" o wiele lepiej sprawdziłaby się na parkiecie.

Zobacz wideo Co przepowiedziała wróżka Małgorzacie Rozenek?

Krzysztof Ibisz wybrał prestiż i luksus. Jak wygląda apartament prezentera? Króluje minimalizm i elegancjaMinimalizm i elegancja. Jak wygląda apartament Krzysztofa Ibisza? Zobaczcie

Iwona Pavlović ocenia Małgorzatę Rozenek w roli potencjalnej jurorki "Tańca z Gwiazdami"

Przez wszystkie edycje "Tańca z Gwiazdami" (a włącznie z tymi, które emitował TVN, było ich już w sumie 25), przewinęły się już tłumy największych polskich celebrytów. Do ich grona nie dołączyła jeszcze Małgorzata Rozenek, mimo że jej nazwisko z pewnością przyciągnęłoby przed ekrany dziesiątki widzów. "Perfekcyjna" ma  bogate doświadczenie przed kamerą, a także umiejętności taneczne zdobyte w szkole baletowej, dlatego z pewnością poradziłaby sobie nawet w roli jurorki programu. Mimo to Iwona Pavlović wolałaby zobaczyć Rozenek wykonującą rumbę i tango.

Nie, niech ona zatańczy. Ja bym chciała, żeby ona zatańczyła! - powiedziała jurorka w rozmowie z JastrząbPost.

Pavlović dodała, że oczywiście Rozenek mogłaby zasiąść za stołem jurorskim jako osoba, która mniej zna się na tańcu i ocenia wrażenia artystyczne. Jest jednak zdania, że ciało prowadzącej "Projekt Lady" jest stworzone do tego, aby je pokazywać.

Ja bym wolała, żeby Małgorzata zatańczyła. Z takim ciałem jak ona nie wolno siedzieć. Z takim ciałem jak ona trzeba wyjść na parkiet i się pokazywać. Małgosiu, zapraszamy - zachęciła "Perfekcyjną".

Sonia Bohosiewicz, Patryk VegaTe gwiazdy nikły w oczach. Przeszły sporą metamrofozę, żeby schudnąć

Póki co Polsat potwierdził tylko jednego uczestnika 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". Do programu dołączył Krzysztof Rutkowski, jednak jak na razie nie wiadomo, kto będzie szlifował umiejętności detektywa. Jak informuje press.pl, taneczny show ma być ponownie emitowany w poniedziałkowe wieczory, a w roli prowadzących bez zmian zobaczymy Krzysztofa Ibisza, Paulinę Sykut-Jeżynę i Izabelę Janachowską.

Więcej o: